AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2011-06-14

Zato igraj Tales of serijal gde nemas random encounters i jos imas dobru pricu. Ne znam, meni je zanimljivije da igram linearnu igru u uzivam u prici nego da igram igru gde je prica sporedan deo igre. Recimo od westerna ME je imao bas dobru pricu, al nisi imao slobode. Za mene je to jedan veliki plus i verovatno razlog zbog kog i volim taj serijal. Fallout nasuprot (mislim na trojku) pati od openworld-a. A Oblivion recimo pati od mnogo toga. Nisam graphic whore tako da me boli dupe za losu grafiku, ali izvodjenje napada, pokreti likova i level upovanje mobova je najveci shit ikada. Hvala bogu pa ce ukloniti u Skyrim ili kako se zove. Od Westerna mi se isto DAO svideo, al isto nije toliko openworld. Nelinearnost mi se tu dopala jer mozes dobiti razlicite endinge (kao u H-novelama :O). Sto se JRPG-a tice, Square Soft/Enix-ovi RPG naslovu su skoro svi odlicni. Mozda neki FF spin off suckuje al uglavnom je osigurana zabava. Ukoliko ste za takticke RPG naslove, Nipponichi ima dobre koje osiguravaju ne dane vec mesece igranja. I naravno tu je i Nintendo sa Pokemon igrama od kojih je skoro svaka bila Win. Mada meh ja sam samo najpoznatije naveo. Tu je brdo nepoznatih JRPG-ova koje samo mali broj igra i uziva. WRPG nisam ni igrao toliko jer nisam veliki fan Akcionih. Jedino mi se Rouge Galaxy dopao. Oh wait...pa to je JRPG :O


RE: Sada igram... - Hitsugaya Toshiro - 2011-06-14

(2011-06-14, 16:17)Dream Omen Wrote: Probao sam ovog novog Dukea i nije se ni meni svideo, ali ja nisam bio neki fan i onog starog, u to vreme mi je bio OK, sada baš i ne Smile Što se tiče JRPGova imam nekoliko koje volim, kao Fire Emblem serial, Sumon Night i još par njih, samo sam uvek imao problem sa random encounters-ima to mi je obično bila najveća mana JRPGova

Uzmi, probaj (ako vec nisi) neku igru iz Super Robot Wars serijala. Ako ti se svideo Fire emblem onda ce i ovo sigurno. Ja bih ti preporucio da probas prvo Super Robot Wars: Original Generation. Wink


RE: Sada igram... - Corwin_r - 2011-06-14

(2011-06-14, 09:22)Last Exile Wrote: DS nikad nije bio konzolni RPG tako da Enix nema sta da upropascava/krade PC igre nego neka se zadrzi na onim JRPG emo/loli shitovima jer su (cast izuzecima) japanske igra upravo to...i naravno da su za njih zapadne igre nedostizne visine Anime

Ovakvi komentari su sta cini domacu animanga zajednicu smesnom. Jel si zapravo igrao neku japansku igru ili se vodis iskljucivo predrasudama Big Grin?
Also, svakako je bolje da igra ima devojke nego da bude preplavljena homoerotskim motivima i promovisanjem vrednosti koje zapadni developeri igara promovisu.

Da sam ovako nesto procitao na forumu Screen Fun-a ili Krstarice pa i da skontam, ali na forumu cija je glavna tematika upravo gledanje emoshit/loli crtaca, potpuno neshvatljivo.


RE: Sada igram... - Dream Omen - 2011-06-14

To nikako nije "glavna tematika" ovog foruma, jednia tema ovog foruma su anime, ovde ima malo stvari za koje se većina slažemo i svi imaju svoj ukus, kao i što je istina da mali broj njih ovde stvarno voli emo/lili shitove


RE: Sada igram... - HellboyD - 2011-06-14

Pao uninstall. Jedino sto valja su Djukine fore i sto ti igra ne pokazuje gde treba da ides kao u modernim FPS-ovima. Ostalo je uzas.
Bolje da igra nije ni izasla na kraju :/
Oh well, vracam se Blazblue-u i KOFXIII.


RE: Sada igram... - Corwin_r - 2011-06-14

@Dream Omen
Ne volim ni ja Lili, ko god to bio. Prvenstveno kada sam rekao gledanje emoshit/loli crtaća mislio sam na anime (barem procitaj ono sto pisem pre nego sto odgovoris na moj post), ako nije bilo dovoljno provaljivo inace. Naravno da svako ima svoj ukus, ali to sto automatski obelezavas nesto kao emo/lolishit nece uciniti tvoju argumentaciju nista boljom, zapravo ucinice suprotno, ljudi ce misliti da nemas pojma o cemu govoris. I kada smo vec kod emoshit-a, da li si znao da glavnica shounen anime-a koje ovde vecinska populacija prati i svrsava po njima obozava ih su upravo tretirani kao emoshit od non-anime watching average plebejaca?




RE: Sada igram... - Dream Omen - 2011-06-14

Ako si to drugačije mislio onda sam pogrešno shvatio, mislio sam da generalizuješ sve članove foruma kao likove koji prate samo takve naslove, ali ja nisam baš tipičan anime fan, čak verovatno sam jedan od likova koi ovde najmanje gleda anime, uz još par izuzetaka Smile , tako da moje mišljenje možda nije baš sigurno ili opravdano, ali nikad mi se nisu sviđali likovi koji se samo žale na nešto, koji su stalo ljuti i besni bez nekog razloga na sve oko njih, koji još plus izgledaju više kao žensko Big Grin i pate od više kompleksa, to mi je uvek smetalo i posle više godina gledanja animea nije se previše promenilo, ovo mi važi i za igre i za anime


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2011-06-14

Moram jedino pohvatili Ameriku (ako je Amerika zasluzna za to) za igru Mortal Kombat 9. Ali shame on them za brdo shitty MK igara sto je zapravo sve sem prvih tri i devetke lol. Tu su Ameri mozda i bolji od nekih J igara (mada ovo su vec Fighting igre). Barem se meni recimo vise svideo MK9 od BB (igram samo zbog BANG BANG BANG BANG BANGU DAMASHI), GG (probao i shvatio da je shitty, BB srecom bolji) itd. Al naravno SF2 Turbo ownuje MK u svako doba. Wow presao sam JRPG vs WRPG na JFighting na WFighting hahah


RE: Sada igram... - HellboyD - 2011-06-15

^Jbg, hoce to od dosade. Ja generalno nemam problema sa time odakle je igra, ne pravim kompromise u tom slucaju.
PS: Bang je piiiiiiiiiii Toungue


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2011-06-15

Jeste piiiiiiiiiii lik, zato sam i odustao od igre. Ja zapravo igram zbog pesme. Tako da se brzo zavrsi igranje BB posto obicno smorim drugog igraca. Zato sad moja devojka mrzi tu pesmu i ljuti se kad pustim u kolima hahaha