AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - john_constantine - 2012-06-20

(2012-06-20, 17:24)ZetaZaku Wrote: Oneechan Bara, prelosa igra?! No way!! Sta znam, gameplay je bio zanimljiv, ali taj backtracking je ubijao igru. Mada Oneechan Bara je vise fanservice igra. Zato i igras sa devojkom u kupacem i mozes menjati razne sexy kostime Big Grin

da, meni je tek film bio baš zabavan. XD

igrao sam par verzija, ali baš to, backtracking... to me iritiralo. A i jbg, ne privlači me takav smisao igre, gdje samo ideš i ubijaš zombije. Brzo mi je dosadilo.


RE: Sada igram... - NAME-L-ESS - 2012-06-20

(2012-06-19, 23:25)Sagara Souske Wrote: Završio sam Personu 4! Big Grin

Koji ti je "kraj" bio? i koliko ti je vremena trebalo da predjes? Smile ja sam nekih 80 sati sigurno igrao Big Grin i imao sam na kraju "true end" Big Grin


BTT: [Image: Men_of_Valor_Coverart.jpg]


RE: Sada igram... - Sagara Souske - 2012-06-20

Takođe true. Toungue Mada ostaje žal zato što nisam uspeo da maksimizujem Justice (level 8) i Hierophant (9), a nisam ni Empress (5) mrzelo me je da pravim one Persone koje je Margaret tražila. Big Grin Završio sam je za 65 sati i 32 minuta (tačno!). Doduše, sa sobom sam kroz celu igru vodio Yosukea, Yukiko i Chie. Nisam mnogo grindovao (onako kako to umem Big Grin), tako da sam sa njima stigao do 83. nivoa.


RE: Sada igram... - ZetaZaku - 2012-06-21

[Image: Ys_Origin_cover.jpg]
Steta sto nije stabilna (dva puta mi kreshovala u roku od 2h), ali srecom postoji back up koji omogucava da se nastavi na pocetku prostorije gde je kreshovala. Cuo sam o tom serijalu, ali nikad nisam igrao, tako da mi je ovo prva igra. Presao sam samo 10 sprata i za sad je igra odlicna. Malo je cudno videti zenskog lika sa sekirom, a muskog lika kao magea. Steta sto nema glasova u PC verziji.


RE: Sada igram... - Paja - 2012-06-21

Igram Digimon World Dawn!
[Image: Digimon-World--Dawn-and-Dusk-1.jpg]


RE: Sada igram... - Last Exile - 2012-06-22

[Image: tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-pc-boxart.jpg]


RE: Sada igram... - Gricko - 2012-06-22

^Last Exile ae baci neki utisak o igri,vredi li skidati ?


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2012-06-22

ako si igrao Warfighter neće ti se dopasti previše


RE: Sada igram... - Last Exile - 2012-06-22

(2012-06-22, 11:50)Gricko Wrote: ^Last Exile ae baci neki utisak o igri,vredi li skidati ?

Eto Zoro me pretece Smile

Mada ako se uzme u obzir kakvog su trenutnog kvaliteta ostale igre sa Tom Clancy zigom FS i nije toliko los (pogotovu je bolji od zadnjih Rainbow Six igara) ali sto rece Zoro losiji je od prethodnih ghost igara (meni je previse uproscen a ni ai protivnika mi nije bas na nivou) ali to je trend koji Ubisoft fura vec neko vreme (manje vise svi noviji Tom Clancy naslovi su prilagodjeni novijim generacija i to nije dobro za nas stare igace) medjutim ako nemas sta drugo da igras a ocigledno volis GR onda je svakako probaj...ponavljam igra nije losa ali je ipak ispod prethodnih igara u serijalu Anime


RE: Sada igram... - Roronoa Zoro - 2012-06-22

nzm meni se R6 Vegas dopada, oba dela