AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Cloud Strife - 2010-11-14

Pokušavam skinut i instalirat Vampire The Masquereade: Bloodlines..ali zasad..fail. -.- Jedan dll. fali i neće instalirat. 0.o

I bila je jedna igra koju sam htjela igrat The I of The Dragon, međutim..prvi pokušaj igranja..instalacija: prolazno, igranje: prolazno, učitavanje global map: system crash (svaki put.)
Naravno, ne budi lijen, nađi drugi torrent..drugi pokušaj, instalacija: prolazno, pokretanje igre: access violation. -.-

A što se VTMB-a tiče..sve je dobro, dok ne pokrenem new game, onda me onak pristojno izbaci iz igre.

Tako da, sad igram Shanghai Solitaire ili poznatiji pod nazivom Mr. Mahjong. XDDDDDD


RE: Sada igram... - Dream Omen - 2010-11-14

VtM je fantastična igra, čak i više nego fantastična, ali ti trebaju patchevi da bi je igrala Smile dva patcha ako se sećam


RE: Sada igram... - Cloud Strife - 2010-11-14

(2010-11-14, 20:43)Dream Omen Wrote: VtM je fantastična igra, čak i više nego fantastična, ali ti trebaju patchevi da bi je igrala Smile dva patcha ako se sećam

Ne igram sa official patchom..previše bugova. Zato sam našla 6,7 patch, basic i sve super, nema bugova. Ali sad ju više nemrem ni skinut. Ili instalacija nešt ne valja, ili sam torrent, a igrala sam je preko daemon tools. Anime
Official patch je 1,2. <.<

Igra je odlična, stvarno jako dobro napravljena. Instalacija ne uspijeva zbog dll. file koji se zove bin.dll (tako nekak. -.-)


RE: Sada igram... - futanari - 2010-11-17

Za sad przim po Dragon Quest IX


RE: Sada igram... - Perin - 2010-11-17

Divinity 2. Igra izgleda odlično, ali mi nonj stop krešuje...skidam patch, javiću da li se stanje popravlja.


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2010-11-18

(2010-11-17, 22:27)Perin Wrote: Divinity 2. Igra izgleda odlično, ali mi nonj stop krešuje...skidam patch, javiću da li se stanje popravlja.

Skini Divinity II: The Dragon Knight Saga gde je re-mastered glavna kampanja i dodata nova Flames of Vengeance Wink

Krenuo danas Two Worlds 2 i mogu reći da su uradili odličan posao Smile mislio sam da će biti nešto tipa kao sa gothic 4 ali ne, igra je veoma dobra! Big Grin


RE: Sada igram... - Perin - 2010-11-18

To sam i skinuo. No nešto mi šteka. Izgleda da imam problema sa nekakvim physx-om.


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2010-11-18

Aha, pa jesi probao da instaliraš poslednju verziju physx-a?


RE: Sada igram... - Perin - 2010-11-18

Jesam. Izgleda da nije do njega. Dešava se i kad totalno deinstaliram pshysx. Ne kužim; sve mi je okej, na high detalja, ali čim krenem igrati, igra samo ušteka. Čak i kad pritisnem ctrl+alt+delete ništa se ne dešava, nego iz igre moram izaći tako što resetujem komp.


RE: Sada igram... - Frog_Hermit - 2010-11-18

ja sam isto prije nekog vremena htio to igrat ali je bilo problema, e sad ne znam detalje, zaboravio sam vec, a i nisam nesto istrazivo problem, sam sam zbriso i iso dalje