AnimeOverdose Forum
Sada igram... - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-14.html)
+--- Thread: Sada igram... (/thread-1562.html)



RE: Sada igram... - Dream Omen - 2011-02-04

Preporučujem ti da probaš, jer je to jedan od najboljih RPGova koje sam probao, posebno Mask of the Betrayer Smile


RE: Sada igram... - Zabuza Momochi - 2011-02-04

Ma dobar je dobar je NWN2 ja ga prešao jedno 4 puta pogotovo ako nastaviš priču u Mask of the Betrayer koja je dosta mračnija nego originalna kampanja (takođeš imaš više krajeva, no dosta zavisi kakav si lik ako tipa ostaneš zao do kraja možeš se pridružiti kralju senki u oc i sl). Storm of Zehir je već malo drugačija, više je slobodnija, jer ti odmah možeš na početku da napraviš družinu kao u icewind dale (ali ima i likova koji mogu da ti se pridruže i u igri). i mapa ti je slobodna za istraživanje. no ima to i loših strana al dobro. Preporuka da instaliraš sve expanzije i da staviš da se igra updatuje do zadnjeg patcha jer onda ti neće biti potreban crack i naravno dosta će bolje raditi igra Wink Ja takođe sam se mislio da pređem ponovo al teško da će to biti skoro.

Inače, bio završio Drakensang - The River of Time sa piratom Smile i sad se vratio da ponovo pređem original Drakensang sa Dwarf Mercenary Big Grin


RE: Sada igram... - Punisher - 2011-02-04

trenutno igram dead space 2, koji orgazam :Q____________


RE: Sada igram... - Last Exile - 2011-02-06

Presao Dead Space 2 sad planiram da probam Awakening i Magicka ! (zagrevanje za Mart) dok se ne pojave DA 2 i Crysis 2 a suska se i da ce PC verzija Fable 3 biti dostupna u Martu Anime


RE: Sada igram... - Eleran - 2011-02-09

Uzeo ponovo da igram nakon ihahaj godina Heroes of might and magic restoration of Erathia Anime Da neko slucajno ne zna gde mogu da skinem i one druge dve ekspanzija armaggedon's blade i shadow of death, ali da to ne bude ova novija complete verzija, vec ona klasicna u kojoj moras sve tri zasebno da instaliras, ako neko zna neka cushne poruku na PM Wink


RE: Sada igram... - Punisher - 2011-02-09

ove godine bi trebao izaći HOMM 6 ako se dobro sjećam.


RE: Sada igram... - vele - 2011-02-17

FIFA 08, COD2 i HAWX. Obozavam HAWX. Big Grin


RE: Sada igram... - Micko - 2011-02-17

(2011-02-17, 11:16)vele Wrote: FIFA 08, COD2 i HAWX. Obozavam HAWX. Big Grin

HAWX je ekstra, doduše ja igram HAWX 2, nisam probao 1. Obožavam misije kad sam Rus, njihovi avioni su zakon Big Grin

Pored toga Killzone 3 i Heavy Rain. A imam još gomilu stvari koje sam skinuo za ps3 ali čekaju na hardu dok ne budem imao vremena za njih Smile


RE: Sada igram... - Gricko - 2011-02-17

Crysis 2 Multiplayer Big Grin


RE: Sada igram... - Half-Life boy - 2011-02-18

(2011-02-17, 18:06)Gricko Wrote: Crysis 2 Multiplayer Big Grin

Preko tunngle jel? Prekjuce igrao singleplayer, videcu da ubacim tunngle da igramo zajedno Smile