AnimeOverdose Forum
Persona serijal - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: IT kutak (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-59.html)
+--- Forum: Anime igre (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-34.html)
+--- Thread: Persona serijal (/thread-2097.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


Persona serijal - Paja - 2009-04-23

Ova igrica je lega.Igro je sa prijateljem u igraonici i sto puta je bolja od svojih predhodinika.Kao pravi život.Flert,borbe,škola,obitelj,prijatelji...
To je tako cool Big Grin


RE: Persona 4 - GoKu - 2009-04-24

A mozda malo vise opisa i koja slika, da steknemo utisak o cemu se tacno radi!


RE: Persona 4 - Happy - 2009-04-24

Pajo ako ne napišeš o igri brišem ti temu a tvoj post premeštam u Sada Igram.


RE: Persona 4 - Paja - 2009-04-24

Neznam puno igro sam možda 3 do 4 puta ali probati ču reći što više znam.

Da vidimo ti si kaol lik iz animea.Grafika je zakon.
To je najnovija iz svoje serije i izašla je tek prije mislim dvije ili tri godine.
U igri nema zastajkivanja.
Moraš se zafrkavati sa školom pravim testovima ocjenama.
Ima flerta sa djevojkama ponekad sam čuo da bude i poljubci ali nisam nikad avidio.
Ali neborite se sami kao što znate po animeima postoje stvorenja koja se zovu persone.Možeš ih po igrici do 100 pohvatati i birati keji da se bore za tebe.
Polako nestaju tvoji ptijatelji a tvoje misije su zaustaviti zle ljude i spasiti sve koje treba.

Preporučujem da poigrate 1,2 i 3 jel neobjasne puno i četvorci.


RE: Persona 4 - Enisu - 2009-04-24

P4 je moja najbolja igra, P3 i P4 su zakon... evo malo opisa...

[Image: 01_10.jpg]

Prica igre pocinje Aprila 11. 2011 tojest 12 meseci posle zavrsetka ige P3 koja se zavrsila Aprila 1. 2010... Glavni like se seli u mali gradic Inaba i tu krece u Yasogami skolu gde upoznaje nove frendove i tu pocinje prica... njegovi prijatelji mu kazu danas tacno u 00:00 sata ako pogledas u TV pokazace ti se slika tvoje srodne duse... kada je doslo tacno 00:00 on gleda i nista i kada stavi ruku na TV otkruje da ima moc da putuje u drugi svet kroz TV........ Mogu da vam pricam celu igru ali bolje kupite pa igrajte ima da uzivate igra je NAJBOLJA Big GrinBig GrinBig Grin

SCREENSHOTS:

[Image: 02_9.jpg]

[Image: 03_5.jpg]

[Image: 04_3.jpg]

[Image: 05.jpg]

Peobajte ovu igru, svidece vam se...
P3 and P4 are AWESOME... Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Persona 4 - john_constantine - 2009-04-24

Hm, to baš razmišljam da igram po serijalu... ali jedna stvar me odbija, koju nisu objasnili.... Da li je igra vremenski ograničena? Mislim, govori se o školi i danima, pa ako propustiš taj dan, onda ne možeš ispraviti to? Ili moraš dovršiti neke stvari kao borbe prije vremenskog kraja igre?
Ma kužite? XD


RE: Persona 4 - redRaven - 2009-09-08

Kako - tako što se tiče ograničenja. Pokušam to što kraće i detaljnije objasniti.
Prvobitno, u jednom danu si limitran al na neki način nisi (lol rečenica). Recimo ujutro ćeš biti u školi, posljepodne možeš ili da se družiš s prijateljima (kako s kojim zavisi od dana) radi jačanja Soul Linkova što je dosta korisno kada fjuzaš demone. Navečer imaš izbor podizati neke svoje karakterizacije tipa hrabrosti, znanja, radišnosti bla bla. Ograničenost se pojavljuje u igri kada netko nestane i moraš da ih nađeš do sljedeće magle (obično imaš vremena 2-3 tjedna što je i više nego dovoljno).
Kada se nalaziš u TV-u (ovo će ti biti jasnije nakon što zaigraš) vremenski nisi ograničen pa tu provodi sate grindajući likove.
Valjda pojasnih da valja.


RE: Persona 4 - Amakage - 2009-09-08

Gledao sam anime Persona ~Trinity Soul~ koji je raden prema igrici... I mogu reci da sam ostao odusevljen. Anime je odlican... Big Grin

Trebao bih probati i igru. Anime


RE: Persona 4 - pulzarokkit - 2010-01-16

necro
Persona ~Trinity Soul~ je nastavak na Personu 3 a ne na 4, svi koji su i igrali i gledali anime kazu da je anime tesko s...

odigrao sam P3FES i P4, obe igre imaju svoj smek, P4 je ispravio neke stvari koje nisu valjale u P3, npr ako knockdownujes protivnika i udaris jos jedan knockdown oni ustanu u P3 sto je nelogicno a u P4 se osamute i preskoce krug
na zalost ubacili su u P4 da mozes sve ljude u grupi da manualno kontrolises, gde se gubi smek AI taktiziranja, ali naravno neki bossovi u cetvorci ne bi ni mogli da se pobede sa strasnim AI-om i dodatkom bloka koji ne koriste u datim situacijama kada bi trebalo


RE: Persona 4 - john_constantine - 2010-01-16

(2010-01-16, 10:48)pulzarokkit Wrote: necro
Persona ~Trinity Soul~ je nastavak na Personu 3 a ne na 4, svi koji su i igrali i gledali anime kazu da je anime tesko s...

odigrao sam P3FES i P4, obe igre imaju svoj smek, P4 je ispravio neke stvari koje nisu valjale u P3, npr ako knockdownujes protivnika i udaris jos jedan knockdown oni ustanu u P3 sto je nelogicno a u P4 se osamute i preskoce krug
na zalost ubacili su u P4 da mozes sve ljude u grupi da manualno kontrolises, gde se gubi smek AI taktiziranja, ali naravno neki bossovi u cetvorci ne bi ni mogli da se pobede sa strasnim AI-om i dodatkom bloka koji ne koriste u datim situacijama kada bi trebalo

pa to je meni pozitivno što su uveli manualno kontroliranje likova... U trojci me baš nerviralo to što nemam kontrole, već čekam. Ali trojka je puno bolesnija, naročito one dvije animacije kada se pojavljuju black coffini i onda prva scena s gunom. Big Grin Samo mi se likovi ne dopadaju previše... Ali u četvorci su tako životni, naročito Teddy i scena s pićem.

Ma četvorku igram već drugi put, ovaj put s new game + u cilju da postignem true ending. I onda još jedanput da odigram bad ending... i onda opet... i tako...

Probao sam i prvi dio, da vidim kako je sve započelo, samo za hardcoraše...