AnimeOverdose Forum
One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: One Piece (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-32.html)
+---- Thread: One Piece manga (Warning! Spoilers!) (/thread-2242.html)



RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2009-09-19

da iskreno kazem meni je najlude u one piece kad svi naprave onu facu od nevjerovanja sta je luffy napravio i slicno, tipa kad je reko whitebeardu da ce on bit pirate king, a sta je najbolje takve situacije su svako malo XD XD

takoder se slazem da ce garp pomoc na neki nacin luffyu i aceu, bilo je naznaka za to...

a to kad skuze za luffyjev haki jedva cekam, garant ce svi zinut do poda, i bilo bi fora kad bi umjesto da prvo se obracunaju s whitebeardom krenut se prvo obracunat s luffyem XD XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-09-19

Da te scene kad uradi nesto cemu se cak i sam zacudim, a ostali zinu do poda su najjace Smile
Cak mi je padalo na pamet da ce biti situacija slicna ona kod amazonki, da ce neko krenuti da ubije Ace-a i da ce Luffy da urla da prestane i da ce onda opet nesvesno da iskoristi Haki...samo sto u celoj ovoj situaciji je ostala jedna stvar nedorecena...Sta je sa Shanksom i ekipom...zar nije bilo paranje neba sa njim i Belobradim?


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2009-09-19

da to je shanks htio da whitebeard opozove acea, bas da ne dode do neceg ovakvog i onda je white beard bio kao to su moja pravila i sta sve ne, kad ono ispalo da je ace iso protiv njega po tom pitanju XD XD

takoder sam primjetio da ispada da je whitebeard planiro da ace u biti bude pirate king jednog dana, a shanks da luffy bude XD, to jest ako je vjerovat onom liku s pticom na glavi...

ko zna mozda do kraja ovog fighta dode shanks zastitit svoju investiciju XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-09-19

Bilo bi dobro da navrne Shanks u svu ovu guzvu...no jos cemo videti sha ce da bude Smile


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - carobnjak - 2009-09-19

Ako još i shanks navrne onda su ga marinci ugasili...
A vrlo je moguće da se desi sa hakijem kao kod amazonki... Sengoku je naredio da odmah pogube Ace-a da neće poštovati satnicu... Oni krenu da ga ubiju a luffy odradi haki onesvesti pola vojske i svi zinu Big Grin


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-09-19

@Carobnjak: eeee to bi bilo lepo...onda bi mogao lepo da se fajta sa svim devil fruit userima...malo podmaze gomu gomu no sa hakijem i prshti na sve strane Anime


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2009-09-24

evo doso novi chapter i super je Smile

sljedeci ce bit jos bolji, najbolje mi je na kraju kad onaj div se zacudi prije neg dobi nokaut XD XD

[Image: 11792057.jpg]


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-09-24

Uh mnogo mnogo mnogo dobro...jedva cekam sledeci chapter...ovo je se sad bas zakuvalo...sho se cela fajta usmerila ka Luffiju Smile definitivno mozemo da ocekujemo mnogo toga in the near future Anime promenio sam misljenje, nece se anime zavrsiti jos 5 godina XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Paja - 2009-09-25

Sada svi znaju za Luffyevu porodicu.Malo cudna familija.
Luffy je jedan od supernove.
Polu brat mu poznat kao "Fire fist Ace"
Dida mu jedan od najacih u Marini i onaj koji je ulovio Rogera.
Tata mu je Dragon the revolutionist.
a tata polu brata mu je kralj gusara, Gold Roger.
A covjek koji se brinuo o njemu je jedan od 4 najaca covjeka na svijetu, Read head shenks.
Luda obitelj. Big Grin Zar ne?


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Zoki - 2009-09-26

uh svaki chapter epic. ovo je predobro.
ja osobno ne vjerujem da se shanks bude borbi prikljucil, al mislim da se na kraju garp bude zrtvoval da spasi acea i luffyija