AnimeOverdose Forum
One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: One Piece (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-32.html)
+---- Thread: One Piece manga (Warning! Spoilers!) (/thread-2242.html)



RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - vele - 2015-03-19

Ako se Law pridruži, moraće i njegova posada. To bi jedino bilo prihvatljivo ako bi napravili sistem kao Whitebeard pirati, gde bi Law bio komandant odvojene divizije. Onda bi se moglo očekivati da će u dogledno vreme još da prošire flotu što bi baš zakomplikovalo priču i OP se nikada ne bi završio. Jedino da se Law sam pridruži, što se neće desiti jer ima svoju posadu koju ceni i sa kojom je došao u New World. Dakle, ne vidim kako bi se Law pridružio SH.


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Roronoa Zoro - 2015-03-19

onda će da 'mre, heh.

no videćemo.


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2015-03-19

Iako mi je jedan od omiljenih likova u poslednje vreme bilo bi kul kada bi umro u ovom arku jer bi dalo dosta na ozbiljnosti price i mozda vratilo malo stvari u normalu. Mada cisto sumnjam jer to je one piece.
Vise me je iznenadilo power balance u ovom chapteru, nego ovo sa Law. Nisam ocekivao da Lufi bas nikakav pomak ne napravi protiv Minga. Bice da im je ovo malo jaci zalogaj.


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2015-03-19

pa law je mrtav ako ista ima smisla tu, jer ovaj ga je upuco vise puta, sto ne kuzim jer ono izgleda kao pistolj sa jednim punjenjem.. da ne pricam da ovaj ima jace moci od metaka iz pistolja, koja je poanta puceti u nekoga kad ga sa mocima moze rasjec na 100 komada... mislim ono al ok


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - vele - 2015-03-19

Doflamingo voli da ubija ljude pištoljem, verovatno je to posledica njegovog bolesnog detinjstva. Jeste upucan mnogo puta, ali ona mala princeza patuljaka svojim suzama izgleda vraća vreme unazad za taj objekat/osobu. Nije obični healing u pitanju, može i ruku otkinutu da mu vrati. Ja se kladim da će se to desiti, ali videćemo. Big Grin


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2015-03-20

@Frog Hermit: Taj pistolj je kroz pricu koristio za svaku bitniju smrt. Ubio je njime svog oca, zatim svog brata i sada istim pistoljem puca u njega. Ne treba sve gledati crno na belo. Istina, mogao ga je zicom do sada iseci na hiljade komada, ali je ovo nekako simbolicno i na neku svoju ruku kul Smile


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - greffespatch - 2015-03-21

Pa pistolj se dosta koristi i kod Tenryuubito-a, ako pogledamo Karlos u SA, on je upucao onog coveka, pa onda Hacia, pa je njegova sestra htela da upuca pistoljem Keime. Tako da taj pistolj prestavlja neki pojam moci kod Doflaminga jer on je u fazonu iznad drugih zato sto ima titulu. Takodje se i ja slazem da je mogao ovo da zavrsi jos odavno, a ne da razvlaci ovoliko... nego potrebna je tenzija Big Grin.


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - vele - 2015-03-26

Law ne samo da je živ, već je i dobro sredio Doffy-ja. XD E stvarno ako u sledećem chapteru ne počne fajt Luffy vs Doffy, neću da čitam mangu više. XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2015-03-26

nemam rijeci.. koja glupost doffy sad kao moze sa tim sranjem si popravit ili zamijenit organe.. ma daj.., i ko za onu stvar kao sad doffy odluci zgazit ovoga kak treba, bez pistolja.. da ne pricam kao fulo mu je bitne organe sa metcima... ozbiljno.. upuco ga je 10 puta hahahaha

ne znam po meni je ovaj fight previse zapetljan, vise ne znas tko pije a tko placa, nit sta se tu dogada

uopce sam izgubio interes za ovaj fight vise


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - pera94 - 2015-03-26

Ovo stvarno pocinje da smara, bila bi zaista odlicna situacija da ga je Law stvarno ubio a da se Luffy tukao sa nekim drugi ( big mama na primer ) ili jednostavno nisakim, zato sto bi bilo nesto novo za mangu a sad.... isto piiiiiiiiiii u krug