AnimeOverdose Forum
One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Maratonski naslovi (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-30.html)
+---- Forum: One Piece (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-32.html)
+---- Thread: One Piece manga (Warning! Spoilers!) (/thread-2242.html)



RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-08-14

Ma to je cisto bio jedan udarac Smile ne mora da znaci da ce njih dvojica da se sibaju, a znas kako...Zoro odradio upgrade pa sece kroz metal, valjda ce Mihawk da provali za dijamante XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - goluzdravi - 2009-08-20

Ovde pršti na sve strane , iskreno malo je tesko sve ispratiti sta se desava ali ce zato kad ovo budu animirali da bude super:love:


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-08-20

ju kad animiraju ce da bude zlo Anime
Ljudi jel izasao novi chapter? ne znam na kom sajtu mogu da pratim dokle su stigli i koliko chaptera je zapravo izaslo posho svaki sajt ima razlicit broj chaptera mange Sad


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2009-08-20

jbt Eleran daj zapamti 'One Manga', to upisi u google i na toj stranici mozes online citat nove chaptere cim dodu, a tu ti najprije dodu Wink

anyway, chapter je bio za bar 3 stranice kraci Sad, i meni je isto tesko pratit, dosta toga je zgurano u jednu sliku, samo se nadam da se ovo nece pretvorit u bleach i bit 20 vs 20 i na svakog od njih otic 2 -3 chaptera XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-08-20

Na ovo ce se sigurno razvuc bar na jedno 20-30 chaptera...ako ne i vise...


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2009-08-20

a ma mogu se kladit da ce bit vise, jbt treba godina dana da se jedan arc zavrsi, to mi bas nije drago ali nema veze sad me samo zanima kad ce luffy uc u sve ovo i oce li sad neko na njega uopce obracat paznju XD XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-08-20

Mislim da svi malo potcenjujemo odnos stoka i luffija i ekipe...kad pogledas...Flamingo i ostali shcibukai su isto 300 miliona...nisu ni oni nesto dalje otisli...ok kao nakon sho su se pridruzili marincima prestao im se kucati bounty, ali opet...odvalio je vec 2 shcibukaija (a u ku..c...Warlord...od sada pisem za njih warlords kako sam od starta bio navikao, ne znam sto retardi ostavljaju te reci na japanskom...Nakama...a u materinu XD tesko im prevesti te reci kako me to nervira) odvalio je vec 2 warlord-a i mnoge druge jake likove tako da kontam da nije on tu uopste mala zverka...i onda kad je pokazivalo likove na whitebeardovoj posadi kad ga je shanks posetio bilo je likova koji su mu kao neki oficiri i ne znam sha, pa 100 mil...tako da ono Smile ako kontate sha ocu da kazem...


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Frog_Hermit - 2009-08-20

a ma meni je draza rijec nakama onda nego friends, jer nekako ostavlja dojam ko da su jos vise povezani nego da su 'friends', a i recimo da ono gusarsko 'aye' prevedu u 'yes' bi bilo totalno bezveze...

a luffy je sad daleko vise od 300mil, ipak je razvalio jos jednog shcibuakija, pa zatim napo onog nekog povlastenog lika na onom otoku s baloncicima (-.-') i na kraju upo u najgori zatvor i sje*o im sve zivo, a ak saznaju da je 'smoto' i onu zensku koja je isto shcibukaiji i da ima taj poseban haki ode njegova wanted cifra do neba XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - carobnjak - 2009-08-20

Da chapter je kraći ali zato sve duple stranice... Treba se snaći u onome.. Smile
Baš sam i ja razmišljao nešto kad li će Luffy da uleti i koja će njegova uloga biti u svemu... Možda opali sve sa svojim novim Hakijem Big Grin Onda nek mu daju milijardu i kraj.. XD


RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - Eleran - 2009-08-20

Ma kontam da ce da podivlja kad vidi chikicu sa Puf Puf Shapom Big Grin garant, ali garant ce da bude revansh sa njima dvojicom Smile