AnimeOverdose Forum
Anime Preporuke - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime generalno (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-11.html)
+--- Thread: Anime Preporuke (/thread-5570.html)



RE: Anime Preporuke - ObitoUchiha - 2014-10-24

Predlažem Detroit Metal City za komedijuSmile


RE: Anime Preporuke - Super Freshman - 2014-10-25

(2014-10-24, 20:16)Lavi Wrote: E ako ima ko kakvu preporuku prema ovom sto pise ispod extra. Big Grin

Znaci pozeljno da se desava (ali ne mora) u proslom ili postapokaliptiocnom vremenu, da ima sf/fantasy ili supernatural zanr u sebi. Nije mi bitno da li je serija iz 80ti, 90ti ili nesto novo samo da valja.

Primeri stvari koje trazim sada su: Uchuu Senkan Yamato 2199, Gurren Lagann, Fate/Zero, Shiki, Broken Blade, Berserk, Claymore, Basilisk, Gundam 00 (samo da nije bas neki drugi Gundam), znaci u stilu tih serija.

Trenutno mi se gleda ili nesto mracno i depresivno ili neko over the top proseravanje bez ikakve logike sa elementima komedije. Big Grin

Jedino je bitno da je neki zavrseni naslov, ne da mi se gledati nesto sto je ongoing pored ovoga sto sada gledam ili nesto sto je prekinuto tipa Gantz, Berserk, Claymore itd. Smile

^ Dominion Tank Police Big Grin

@Ashaman: Gungrave(SF, supernatural, mračno i depresivno, proseravanje, Berserk)nije u tom fazonu? Big Grin


RE: Anime Preporuke - Ashaman - 2014-10-25

@Sf..Pretpostavljam da je Lavi to gledao Big Grin ...Meni je Gungrave ozbiljan anime, nema proseravanja, mozda malkice na kraju.


RE: Anime Preporuke - Lavi - 2014-10-25

E nisam gledao Gungrave ni sam ne znam sto, valjda sam ga 10x do sada planirao i sve ono skinucu ga i zaboravim, ali zato sada necu. Big Grin

Videcu i ove ostale kakvi su i o cemu se rade, hvala. Ako jos nesto padne na pamet slobodno pisite. Smile


RE: Anime Preporuke - Ashaman - 2014-10-25

Uuuh pa gledaj Gungrave obavezno..meni je on u TOP 5..u pocetku je prica mafiji i prijateljstvu,slicno Berserku,kasnije prelazi u SF...Brandon i Harry su odlicno odradjeni, kao i uostalom ceo anime..Mada sam primetio da dosta ljudi ima zamerke na drugi deo anime-a, ali meni je okej.


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2014-10-26

^Meni je gungrave jedan od boljih. Anime ima zaista kul momente, kao i pozitivne wtf momente Big Grin Stavise, preveden je Smile


RE: Anime Preporuke - AnimeFan - 2014-11-18

Ljudi planirao sam da pogledam Elfen Lied,pa kakvi su vasi utisci o tom ostvarenju,da ga pogledam ili ne? Smile


RE: Anime Preporuke - AnimeFan - 2014-11-18

Ups XD .Fate/Zero* sam hteo da kazem,a u tom trenutku sam citao nesto za Elfen Lied,pa slucajno napisao XD Big Grin


RE: Anime Preporuke - Yuspawn - 2014-11-18

Ako volis akciju i dobru animaciju slobodno. Ne očekuj neku naročitu dubinu likova i priče.


RE: Anime Preporuke - Lavi - 2014-11-18

Meni licno jedan od omiljenih naslova, sigurno u top 10. Definitivno preporuka da pogledas F/Z a zatim F/S ali ovaj novi (stari ignorisi kao da ne postoji). Smile