AnimeOverdose Forum
Anime Preporuke - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime generalno (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-11.html)
+--- Thread: Anime Preporuke (/thread-5570.html)



RE: Anime Preporuke - veverica17 - 2009-12-22

domo arigatou gozaimasu na preporukama

@ElemenT
Azumanga Daiou - nisam ga nikako mogao ni ja pogledati, legnem u krevet , upalim epizodu , pogledam 3 min i zaspem koliko me smori
Slam Dunk - je super, sad sam ga nedavno pocheo gledati , pre nedelju ili dve Big Grin
Sayonara Zetsubou Sensei - obozavao sam anime, jednostavno sam ga obozavao
Gintama - moj subjektivni osecaj je ' GINTAMA JE NAJBOLJI ANIME NA SVETU ' , ali to sam samo ja
Golden Boy - takodje sam odgledao, umirali smo od smeha sa inuyem na epizodi kada sa biciklom prestize motor, taman si me dobro podsetio da pogledam ponovo
Clannad i Clannad After Story , Rurouni Kenshin - Tsuiokuhen - naravno da jesam Big Grin
morao sam ovako odgovoriti, puno ti hvala shto si se ovako potrudio

a sada na gledanje:

Yakitate!! Japan
Hyakko
Hotaru no Haka
Kimi ga Nozomu Eien
Hoshi no Koe
Saishuuheiki Kanojo
Gilgamesh
School Days

Kara no Kyoukai
Higurashi no Naku Koro ni
Seirei no Moribito
Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de
Kuroshitsuji
Welcome to the NHK!
Xam'd: Lost Memories

Seto no Hanayome
Welcome to the NHK

element 8
Sagara Souske 7
Last Exile 2

iii element je pobednik , yay, shalim se ofc Anime

hvala josh jednom svima na preporukama bice mi lep raspust shto se tiche gledanja animea


RE: Anime Preporuke - Last Exile - 2009-12-22

Ma samo ti uzivaj u raspustu Smile Btw Drago mi je sto sam pomogao Big Grin


RE: Anime Preporuke - ElemenT - 2009-12-22

ma nishta, tu smo da pomognem Anime
uzivaj

drago mi je da imamo na forumu josh jednog clana koji tako misli o Gintama-i


RE: Anime Preporuke - Happy - 2009-12-23

Quote:E ovako, pogledao sam ih vec gomilu , mislim da je broj negde oko 200->250, i jednostavno nemogu naci nishta zanimljivo vishe...

Isto važi i za mene, stim da sam ja skoro pa batalio gledanje anime. Jedino još pratim One Piece i Naruto mangu + čekam Valkyria Chronicles sa Gokuovim prevodom.
Ako nisi gledao preporučujem ti One Piece za sada ima preko 430 ep a tek su na pola Cool


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-02-24

Sad sam gledao Candy Boy, još nisam završio ali ako neko zna nešto slično voleo bih da znam Smile rećiću malo više u anime utisci kad završim ali za one koji znaju o čemu je ovde reč, može preporuke Smile ??


RE: Anime Preporuke - ElemenT - 2010-02-25

^ jel barem gledash DVD izdanje ? Big Grin
nego sad ne znam, shta si podrazumevao pod time da bude slicno ?
da je Shoujo Ai ili Incest ?
no probacu neke shto sam gledao pa se poklapaju manje vishe Wink
Kiss x Sis - samo shto je ongoing trenutno ima samo 3 epz-a .. ali sprema se TV serija takodje .. a mozesh i mangu uzeti Anime
Koi Kaze - manje vishe dobar naslov, imam neke zamerke ali to su neke stinice
They Are My Noble Masters - pa i nije bash neshto awesome, ali ima svoje trenutke Anime
Tenshi Kinryouku - pa sad jedino cu reci da anime nikako nije kompletan ...
Aoi Hana - po meni medju boljih naslova iz 2009 godine, preporucujem nadam se da ce ti se svideti Anime
Mnemosyne - dobar anime, svakako nije klasican Shoujo Ai
Yami to Boushi to Hon no Tabibito - nekima medju najboljih Shoujo Ai naslova po igri, ali iskreno po meni medju najloshiji .. proveri pa odluci sam Toungue
Kashimashi: Girl meets Girl - vec naslov kaze, svakako neobicna prica i ideja shto je dobro
Sasameki Koto - isto iz 2009 god, ali po meni slabiji naslov nego Aoi Hana

ako treba josh javi .. nadam se da cesh naci neshto zanimljivo Wink


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-02-25

Hvala Element Smile izgleda da sam trebao da budem precizniji malo, tražio bih Shojo Ai, Yuri uz malo komedije i po nekom dramatičnom scenom, čisto da nebude jednoločno
Nisam ni znao da je Candy Boy incest dok nisu rekli da su one dve sestre i još bliznakinje Big Grin mora da priznajem bilo je iznenađenje Smile nije baš šok ali je bilo blizu XD
ranije sam nailazio na neke yuri koji su obično bili dosadni ali ovo je prvi koji mogu da gledam, posle Simoun-a Smile
od tih što si mi napisao vidim neke koje mi se sviđaju, bar za sada, videćemo da to pogledamo Smile


RE: Anime Preporuke - Corwin_r - 2010-02-25

Sem toga sto ti je Element preporucio ako si shoujo ai fan onda bi mogao da pogledas:

Maria-sama ga Miteru - drama, imas nekoliko sezona tako da ti nece biti dosadno
Revolutionary Girl Utena - nesto stariji naslov sa dozom komedije i dosta drame kao i simbolike, ima i film koji bi trebao pogledati posle serije ako planiras
Kannazuki no Miko - shoujo ai sa mechama, zanemaris robote i ostace jedna dobra shoujo ai romansa
i definitivno Strawberry Panic - Po mnogima, rite of passage za ljubitelje girls love naslova i od svih naslova tog karaktera koje sam pogledao ima najvise eksplictnih scena pa cak i [spoiler]seksa[/spoiler]

Ima jos nekih ali sve je to vise mix up sa drugim zanrovima nego bilo sta drugo, pogledaj prvo ovo pa ako ti se ne bude zgadio zanr tu smo Big Grin


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-02-25

Maria-sama ga Miteru sam počinjao dva puta ali nisam mogao da gledam Sad taj anime mi je dosadan
ali i kod tebe sam našao nešto što mi se sviđa Smile tako da hvala i tebi Smile mislim da ću imati šta da gledam dok iščekujem epizode One Piece svake sedmice Big Grin


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-04-30

Evo mene opet i ponovo mi treba preporuka Smile tražim nešto kao Kenichi: The Mightiest Disciple , Tenjou Tenge i Air Master, znači nešto sa boričalkim veštinma gde nema previše magija i robota i slično, može da bude u bilo kojem vremenu samo je bitno da je priča OK da su likovi podnošljivi i najvažnije da ima odlične borbe Big Grin