AnimeOverdose Forum
Anime Preporuke - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime generalno (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-11.html)
+--- Thread: Anime Preporuke (/thread-5570.html)



RE: Anime Preporuke - goluzdravi - 2010-04-30

@Dream Omen
Baci pogled na ovo
grappler baki


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-04-30

(2010-04-30, 22:35)goluzdravi Wrote: @Dream Omen
Baci pogled na ovo
grappler baki

Gledao sam par borbi iz tog animea, dobre su, ali da li vredi ovo gledati iz još nekog razloga?? Ima li još nešto interesantno??


RE: Anime Preporuke - ElemenT - 2010-04-30

(2010-04-30, 21:28)Dream Omen Wrote: Evo mene opet i ponovo mi treba preporuka Smile tražim nešto kao Kenichi: The Mightiest Disciple , Tenjou Tenge i Air Master, znači nešto sa boričalkim veštinma gde nema previše magija i robota i slično, može da bude u bilo kojem vremenu samo je bitno da je priča OK da su likovi podnošljivi i najvažnije da ima odlične borbe Big Grin

gledaj Hajime no Ippo Anime verovatno si vec cuo za anime a mozda si vec i gledao ? ali verujem da ne treba nishta znacajno da se kaze o ovom naslovu

ili baci pogled na Jyuushin Enbu - Hero Tales .. nije toliko specialno ali imaju dobre borbe ako to trazish ?

ili mozda Ikkitousen ?


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-04-30

Hajime no Ippo sam izbegavao jer mi nije izgledalo da me može nešto preterano zainteresovati anime o boksu, jer nema tu previše interesantnih i maštovitih poteza i mogućnosti, ali moguće da grešim jer nisam gledao

Ikkitousen mi nikako neizgleda interesantno, ecchi je dobar ali ne onoliko XD

Jyuushin Enbu - Hero Tales nisam čuo za ovo ali ću da pogledam o čemu je reč Smile


RE: Anime Preporuke - SerbianGod - 2010-05-04

Jel moze neka preporuka za istorijski(pre svega Middle-Aged) anime ili barem da je slican Berserku...


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-05-04

(2010-05-04, 18:18)SerbianGod Wrote: Jel moze neka preporuka za istorijski(pre svega Middle-Aged) anime ili barem da je slican Berserku...

Imaš Moribito: Guardian of the Spirit meni je prilično bolji od Berzerkera i najbolji od svih koje ću da napišem ovde, Claymore veoma odličan anime sa devojkama koje se bore sa velikim mačevima Big Grin veoma zabavno, 12 kingdoms malo je ozbiljniji i priča je često sa manje akcija ako kad dođe do borbe odlične su Smile


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2010-05-04

@Dream Omen: cekaj cekaj malo...borbe u 12 kingdoms? Ja ih se nesto ne secam XD iako mi ovo spada u visoko rangirani anime u mojoj listi, ali borbe...mmmm ne secam ih se nesto Smile


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2010-05-04

(2010-05-04, 22:24)Eleran Wrote: @Dream Omen: cekaj cekaj malo...borbe u 12 kingdoms? Ja ih se nesto ne secam XD iako mi ovo spada u visoko rangirani anime u mojoj listi, ali borbe...mmmm ne secam ih se nesto Smile

Verovatno zato jer ih i nema puno Smile [spoiler]ima malo na početku u prvoj epizodi i malo kasnije kad ona devojka počne da ubija sve što joj se nesviđa XD ali kasnije kad ona postane spoiler posebno pri kraju ima čak i jedna bitka Smile [/spoiler]


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2010-05-05

[spoiler]pa bas to, ima samo to, ono kad se ona bori za presto pa joj onaj kralj pozajmi vojsku ja sam kontao, uuuuuh sad su se zaleteli sad ce da bude fajte, kad ono cvrc...prepricase u par minuta kako je postala kraljica..to me je tako bilo razocaralo, ali i pored toga, anime je awesome[/spoiler]
[/quote]


RE: Anime Preporuke - mister nikola - 2010-05-05

Moze li neko da mi preporuci neki sicky sick anime, ali da bude neka OVA...?