AnimeOverdose Forum
Anime Preporuke - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime generalno (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-11.html)
+--- Thread: Anime Preporuke (/thread-5570.html)



RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2011-11-05

Sasvim se slažem Smile Getbeckers je odličan, zanimjivi likovi, zabavne sposobnosti i izuzetno lepo urađene borbe, jedini drugi problem osim tog drugog i nezavršenog dela je previše scena cibi Ginjia, ako mu se dobro sećam imena Smile mislim da se i za to slažemo ja i Eleran


RE: Anime Preporuke - Toshiro Hijikata - 2011-11-05

bez brige momci odgledacu i jedno i drugo pa cu vam reci ko je u pravu u vezi gun grave XD.


RE: Anime Preporuke - Sagara Souske - 2011-11-05

(2011-11-05, 17:03)Dream Omen Wrote: druga polovina je samo monster of the week

XD

@Scrym
Savetujem ti da PRESKOČIŠ prvu epizodu Gungrave-a i kreneš od druge... Prva epizoda je jedan veliki spoiler, ne razumem zašto su rešili da je naprave takvu. Undecided


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2011-11-05

Dream VS Eleran FIGHT! XD
Slazemo se i za to chibi Smile

E da ako ces fajterski anime, takodje imas i tenjou tenge, ako se ne varam tako se zove, on ti je malo kombinacija svega, ecchi, fajta i malo preterivanja, ali i boze moj, koji fajterski nije Big Grin
A ako ces po meni jedan od naj, onda uzmi street fighter animated movie.....radjen je tu negde ako se ne varam 1996, odlicne fajte i opusteno gledaj english dub, jedan od retkih u kojima mi se vise svidja english dub nego japanski...ostali street fighter su piiiiiiiiiii, ali ovaj je uber cool Anime


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2011-11-05

Taj Street Fighter je stvarno odličan Smile i meni se mnogo svideo, planiram da ga ponovo pogledam, ali nikako da to i uradim Smile Tenjo Tenge je isto dobar, imaš i OVA posle koja nastavlja priču po malo, prilično je dobro urađeno, glavni lik je malo naporan u početku, ali kasnije se sredi, posebno u OVA



RE: Anime Preporuke - Toshiro Hijikata - 2011-11-05

i meni se cini Tenjo Tenge dobar pre sam malo razgledao u vezi njega i imam nameru da ga odgledam Smile.
trenutno mi se gleda bas neki anime fight mislim da je navedeni bas dobar ali volim ja i ostale zanrove neku dobru romansu ili neki psihicki anime Big Grin Smile.


RE: Anime Preporuke - ZetaZaku - 2011-11-05

Ikkitousen prva i druga sezona. Ostale dve mozes ignorisati posto su fanservice samo. Prve dve su bas dobre :3

Tenjo Tenge bi bio dobar da nisu toliko odugovlacili onim flashbackom. Ne znam za druge, ali meni se vise svidjaju ovi likovi iz sadasnjosti, nego braca od ovih. Ovi delovi sa Souichirom su mi se svideli.


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2011-11-05

Ako kažeš da prva sezona nema ili ima malo fan servicea, onda neznam da li smo gledali isti anime Big Grin i ako tako kažeš kakve li su onda tek sledeće sezone?? Za prvu sezonu mogu da kažem da borbe nisu nešto posebno, nisam bio nešto previše oduševljen, animei navedeni ovde su imali bolje borbe Smile Još mogu da dodam i Airmaster

I meni je taj flash back smetao u Tenju Tenge, bio je nepotrebno dug, mogao je da bez problema bude samo dve epizode, nije bilo potrebno više, nesećam se tačno ali mislim da je bio četiri??


RE: Anime Preporuke - ZetaZaku - 2011-11-05

U mom secanju je Tenjo Tenge flashback trajao ~10ep.

Pa, Ikkitousen 1 i 2 su imali i pricu, koja je za ecchi standarde i bila prilicno prihvatljiva. Ili to, ili previse volim Romance of the Three Kingdoms. Uglavnom, prve dve prate donekle mangu. Treca je bila cist fanservice naslov bez ikakve price. Cetvorka je bolja od trojke, ali i dalje nema pricu poput prve dve. Tako da je meni druga sezona bila najbolja.


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2011-11-05

Meni je ikkitousen bio blaga varijanta hentai-ja sa kofol nekom borbom...

@Scrym: pocni sa nekim od ovih naslova, lako cemo mi posle da ti preporucimo ostale zanrove Smile