AnimeOverdose Forum
Anime Preporuke - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime generalno (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-11.html)
+--- Thread: Anime Preporuke (/thread-5570.html)



RE: Anime Preporuke - vele - 2012-02-09

Kao sto je vec pomenuto One Outs ti je na foru nadmudrivanja, ali nema ubijanja. Code Geass ti je isto slican Death Note-u a ima i ubijanja.


RE: Anime Preporuke - SerbianGod - 2012-02-09

Hmm...mozda Monster?

Oba anime-a su odlicni psiholoski trileri i odlicni predstavnici suspense zanra. Ali, DN se vise oslanja na nesto sto je natprirodno i slicno, dok je Monster mnogo ozbiljniji, realisticniji naslov, pa ne znam da li bi ti se dopao toliko.


RE: Anime Preporuke - AlanViBritannia - 2012-02-09

U Monsteru bas nije ubica tajanstven i skriven. Samo, eto, ima dosta dedeka koji su mu jataci. Ono, mlada verzija Mladica.

OT:
Od mangi, Lost+Brain. To ti je Death Note rip-off sa drugom moci. Big Grin


RE: Anime Preporuke - Toshiro Hijikata - 2012-02-09

Za monster video sam da dosta ljudi kazu da je dobar.
Za code geass isto sam video da ga hvale ali crtez mi se nesto nije dopao.Voleo bih da je i crtez nekako taman(on dosta doprinese kad je u pitanju neki horor ili misterija) kao u death note u code geass mi je nekako puno jakih boja.
A za one outs cu da vidim. Smile
Sad od ovih preporuka monster me najvise privlaci ako neko ima jos neku prporuku nek izbaci pa da vidim.


RE: Anime Preporuke - AlanViBritannia - 2012-02-09

Cek, ti nisi gledao Code Geass? Odmah, bez razmisljanja. Odma'.


RE: Anime Preporuke - ElemenT - 2012-02-09

J**o vas vishe death note Toungue
Gledajte neshto shto valja!

Pogledaj neshto od Kon Satoshi-a.

edit:
j**o vas i code geass Toungue


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2012-02-09

@ElemenT: You have just made me big lol Smile

@Scrym: Ne verujem da ce ti se crtez u monster svideti, posto poprilicno jedinstven za anime svet, ali definitivno vredi ga pogledati, slow paced je, ali je skroz kul Smile


RE: Anime Preporuke - vele - 2012-02-09

(2012-02-09, 21:57)ElemenT Wrote: J**o vas vishe death note Toungue
Gledajte neshto shto valja!

Pogledaj neshto od Kon Satoshi-a.

edit:
j**o vas i code geass Toungue

OMG! OMG! Upravo si krenuo protiv jedno 80% anime sveta. Ako ti se stvarno ne svidjaju Code Geass i Death Note onda imas jako cudan ukus, u suprotnom samo volis da kontriras (i ja to obozavam ponekad XD)


RE: Anime Preporuke - Toshiro Hijikata - 2012-02-09

Alan: Gledao sam davno ima 3 ili 4 god ako se ne varam valjda je bio code geass i to nesto sa bratom od tetke(cini mi se da je on pratio code geass tad mada nisam siguran.) nije me ni interesovalo tako da se ama bas nista ne secam.Samo skoro sam pogledao kakav je crtez citao neke komentare o njemu i to je to.
Znam da je dobar anime da ga dosta ljudi hvali ali ne znam da li bi se meni svideo. Odgledacu ga kad tad mozda ga i sad krenem ako me ubedite. Smile

Element: Aj reci ti neki anime sto valja pa da razmislim. XD

Eleran: Razmisljao sam da odgledam imam ga na cd-u kao i code geass.

Znaci stvarno ne bih voleo da uzmem nesto da gledam sto mi se nece svideti.
Voleo bih da je kao death note odnosno najvaznije mi je da ima ubica koji je misterija za policiju i kog oni pokusavaju da nadmudre.
Eto to bi bilo to. E sad ako niko ne moze da se seti neceg takvog moze i nesto drugo ali da je bas ozbiljan anime da nema nikakvih komicnih stvari znaci samo da je ozbiljan i da je sto manje onih grimasa i gluposti( ne kazem da ne volim ali sad mi se komedije ne gledaju). Smile


RE: Anime Preporuke - Corwin_r - 2012-02-09

Code Geass i Death Note su noob-ovski naslovi, ali ozbiljno, to su naslovi koje ljudi gledaju kada se uhodavaju u anime svetu, kao i Elfen Lied i ostala mainstream sranja Toungue.