AnimeOverdose Forum
Anime Preporuke - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime generalno (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-11.html)
+--- Thread: Anime Preporuke (/thread-5570.html)



RE: Anime Preporuke - serbiankaras - 2009-01-13

@CodeGeassC.C.isBest: Treba da citas i starije postove, a ne samo najnovije. Pogledao sam ga prosle godine Big Grin
Hvala u svakom slucaju Big Grin


RE: Anime Preporuke - Yoko_Ritona - 2009-04-25

evo da malo oživim temu zanima me da li je Netko od vas Pogledao anime K-ON pa da mi kaže dal ga se isplati pogledati i da mi ga malo opiše iz prve ruke Smile


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2009-04-25

Ako iko zna neki anime sa borilačkim veštinama nešto kao tenjo tenge i tokyo majin
bilo bi lepo da je iz 2007/2008/2009 znam za jedan takav ali nema šanse da se setim kako se zove Sad


RE: Anime Preporuke - Last Exile - 2009-04-25

(2009-04-25, 15:29)Dream Omen Wrote: Ako iko zna neki anime sa borilačkim veštinama nešto kao tenjo tenge i tokyo majin
bilo bi lepo da je iz 2007/2008/2009 znam za jedan takav ali nema šanse da se setim kako se zove Sad

Mozda mislis na http://en.wikipedia.org/wiki/History's_Strongest_Disciple_Kenichi on ti je izaso izmedju 2006/2007. Ako jeste onda nista posebno animacija uzas glasovi jos gori a borbe ocaj zivi. PS to malo humora sto ima ne vredi ni pet para Wink

(2009-04-25, 15:06)Yoko_Ritona Wrote: evo da malo oživim temu zanima me da li je Netko od vas Pogledao anime K-ON pa da mi kaže dal ga se isplati pogledati i da mi ga malo opiše iz prve ruke Smile

Ja ga pratim ( povremeno i mangu i anime ) i bogami nije tako los. Prica je klishe ( doduse meni zanimljiva ) 4 klinke iz srednje skole zele da spasu skoliski muzicki klub ( od gasenja ) ali nemaju pojma da sviraju trala la la vec verujem da kapiras kuda ide prica. Mene je ipak najvise privukla muzika tako da i ako K-ON vise ide ka shodjo zanru meni bas odgovara. Ps Cudno posto nikad nisam gotivio myuzik anime ( izuzev naravno FLCL ). K-ON dobija preporuku ako nista drugo onda zbog solidne animacije i dobre muzike. Smile A yeas i devojke su jako simpaticne pogotovu glavno heroina Yui ( koja nekako po stilu podseca na popularnu rokerku YUI ) mada nezna da svira gitaru ( tj na pocetku )


RE: Anime Preporuke - Dream Omen - 2009-04-25

Exile izgleda da nije to ali još ću da proverim
thx Smile nadam se da je to


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2009-04-25

Dream Omen: Kenichi je vrh, cak ga je i Ero Senin (Frog Hermit) XD poznat kao kriticar koji ce uneti malo mirodjije u svaku corbu(supu) XD tako da ti ga preporucujem, odlican humor, dobre fajte, nije totalno pointles sa pricom, ali zato treneri koji ga treniraju su neprevazidjeni...videces anime je strawa posle prvih 2-3 epke, a dalje je sve bolji i bolji Big Grin


RE: Anime Preporuke - Meneldor - 2009-04-25

I kad pogledas anime, mozes pocet citat mangu, ili mozes odma ;D


RE: Anime Preporuke - Last Exile - 2009-04-25

Ako mu se dopadne bolje odma da cita mangu posto ima da je cita dosta dugo ( 33 toma i dalje izlazi ) a anime ima samo 50 ep + kraj je bas bez veze tj nedovrsen ( znam posto citam mangu koja je bar 5 puta bolja od anime ) tako dapostoje male/velike razlike izmedju mange i anime.
Evo dupli post od mene. Jer moze neko da mi kaze nesto o anime Kaze no Stigma nedavno sam ga poceo skidati pa pitam ako ga je neko gledao ( u sta nesumnjam ) da mi kaze vredi li sta. ARIGATO !!!!


RE: Anime Preporuke - Eleran - 2009-04-26

Devojke treba mi pomoc, a moze i Perin posto je on u poslednje vreme bio u tom fazonu XD treba mi neki romanticni anime, ali da ima nekih konkretnih desavanja, a ne ono muvaju se 26 epizoda i onda se potapsu po ramenu i to to, vec ono da se nesto konkretno desava tipa kao sto ima zezancija u Nana, Rumbling Hearts i slicno...e sad ako iko zna bilo sta na ovaj fazon please let me know Wink


RE: Anime Preporuke - Sagara Souske - 2009-04-26

(2009-04-26, 20:09)Eleran Wrote: Devojke treba mi pomoc, a moze i Perin posto je on u poslednje vreme bio u tom fazonu XD treba mi neki romanticni anime, ali da ima nekih konkretnih desavanja, a ne ono muvaju se 26 epizoda i onda se potapsu po ramenu i to to, vec ono da se nesto konkretno desava tipa kao sto ima zezancija u Nana, Rumbling Hearts i slicno...e sad ako iko zna bilo sta na ovaj fazon please let me know Wink

Preporucujem Clannad i Kanon 2006.Smile