AnimeOverdose Forum
Anime Preporuke - Printable Version

+- AnimeOverdose Forum (https://www.anime-overdose.com/forum)
+-- Forum: Anime i manga (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-29.html)
+--- Forum: Anime generalno (https://www.anime-overdose.com/forum/forum-11.html)
+--- Thread: Anime Preporuke (/thread-5570.html)



RE: Anime Preporuke - Ćilibar - 2012-05-26

Full Metal ALchemist Brotherhood se dosta razlikuje od originala tako da hardkor fanovi originala i oni koji su citali mangu verovatno nece biti odusevljeni ovom adaptacijom jer je mnogo stvari promenjeno i iseceno iz price.
Ali gledajuci animu samu za sebe, po mojim kriterijumima je solidna, ne odlicna ali solidna i moze se gledati Smile


RE: Anime Preporuke - Raph95 - 2012-05-27

A? FMAB se razliku od originala? A? Nema animea koji vernije prati anime. Verovatno si pomešao XD Šta je toliko fascinantno kod Mušiši? Smorio me podle 4 epizode. Inače običan FMA u početku ima bolji pejsing od FMAB, kad FMAB pređe ono što je FMA već prešao, mnogo je bolji. Mada je i FMA bio super po meni, ne znam zašto svi kmekaju.


RE: Anime Preporuke - Corwin_r - 2012-05-27

Prica oko Full Metal Achemist-a je zaista cudna, ljudi koji su masturbirali na prvu animiranu adaptaciju su se preko noci preobratili u toplu braciju iz bratstva. Za mene, iako je remake doneo manga zavrsnicu, dosta toga je izgubljeno na atmosferi, original je superiorniji ma sta tvrdili izlisni ljudi.


RE: Anime Preporuke - Ćilibar - 2012-05-27

(2012-05-27, 15:49)Raph95 Wrote: A? FMAB se razliku od originala? A? Nema animea koji vernije prati anime. Verovatno si pomešao XD Šta je toliko fascinantno kod Mušiši? Smorio me podle 4 epizode. Inače običan FMA u početku ima bolji pejsing od FMAB, kad FMAB pređe ono što je FMA već prešao, mnogo je bolji. Mada je i FMA bio super po meni, ne znam zašto svi kmekaju.

Ima razlika, cela prva epizoda je npr filler a brojne sitnice su izmenjene u odnosu na originalni serijal
Sto se tice mushisi-ja meni je on jedan of favorita kada je u pitanju anima,crtez nije los, price za svaku epizodu jedinstvene i odudara od mainstreama dosta,sam po sebi vrlo originalan.



RE: Anime Preporuke - Happy - 2012-05-29

Da li ima neki karate anime na fazon Hajime no Ippo ili bilo kakav karate anime?


RE: Anime Preporuke - ZetaZaku - 2012-05-29

Ne bih znao za karate, ali imas Yawara za judo. Doduse jos nije preveden, ali se blizi kraju.


RE: Anime Preporuke - ElemenT - 2012-05-29

Ja sam gledao Natsuki Crisis, gde se koristi karate, moze se pogledati 2 ep ima (OVA).


RE: Anime Preporuke - Corwin_r - 2012-05-29

A sto mu ne preporucite Ring ni Kakero, posto ste to gledali, tu je isto centralna tema boks, ili mozda ne vredi preporuciti Big Grin? Sto se tice borilackih vestina u globalu, moj savet ti je da pretrazis martial arts tag na AniDB-u, jako je opsiran pojam za preporuku.


RE: Anime Preporuke - ZetaZaku - 2012-05-29

Trazio je karate, ja bih sigurno preporucio Ring ni Kakero da je trazio box Toungue Cak sta, pre bih RnK nego HnI preporucio.


RE: Anime Preporuke - ElemenT - 2012-05-29

Da je trazio box ja bi rekao da pocne citati Ashita no Joe Anime