One Piece manga (Warning! Spoilers!)
Citam 845 chapter na mangafoxu na 13 stranici je jedna recenica na kineskom,a od 15 stranice na korejskom,mora da je neka greska
Reply
sad je sve uredu na mangafoxu
Reply
cita jos ko OP, ja pratim i dalje, svasta se desava ko i uvijek jedino hiatus tjedni su cesti i na taj nacin ce trajat vjecno..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
nzm, mene smara ovaj wano deo, tako da samo preletim

ali da, sve dok manga bude bila u top3 po prodaji, ovaj dripac ima da tegli
Reply
Citam ja, ali vidim da niko ne komentarise, pa se ispricam sa Dream Omenom uz kafu sto se tice anime/manga related stvari Big Grin
Meni je Wano zasad kul, ali reverie sto se tice post time skip mi je bio top do sada.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
nis mi nije jasno kud ide ovo sa big mom, kuzim da bi htjela osvetu i svasta, ali da sad bas se ubaci kaidu ko da je nista nema smisla

takoder puno cut panela je bilo gdje se ne kuzi sto se tocno dogodilo, ocito je tuka pala u more i netko je mora spasit, mada bilo bi zanimljivije da tako svrsi svoje jer nitko to ne ocekuje..

iduci tjedan hiatus opet.. dosadni su sa time uzasno, poceli su davat 2 do 3 chaptera mjesecno.. imam osjecaj da se autor i njegovi pomagaci pogubili po silnim likovima i plotovima pa im treba extra vremena da raspetljaju klupko...
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Hiatusi uoci i nakon nove godine ovog tipa su skroz normalna stvar. Vec je nagovesteno da ce ovaj mesec biti svega dva, maksimum 3 chaptera. Tek od februara se vraca u regularnu 4 chaptera zaredom, jedna nedelja pauze.

Sta te konkretno muci u celom ovom scenariju? Mama je oduvek bila deriste u telu odrasle osobe koja je radila sve po svojem kad i kako joj se cefne. Jedino sto se ovaj put doduse malo precenila Big Grin Ona i Kaido su bili zajedno u onoj Rocks posadi koju je Garp spominjao, tako da ocigledno da imaju dugu istoriju i da Mama nesto zna za njega, sto je nagovestila u onom razgovoru sto su imali. I sam Kaido je gledao u ovom chapteru po svaku cenu da oni ne dodju na ostrvo, jer su ocigledno i oni dovoljna steta za njihove planove.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Još jedna šokatna završnica poglavlja. Srećom neće biti pauze.

Samo se pitam da li ću uopće doživjeti kraj mange-
[Image: harpy211.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)