Koliko mangi posjedujete?
#21
(2012-07-06, 12:57)Eleran Wrote: @Lulu: To je najveci problem vecine, neki bi hteli, a nema gde, recimo ja sam se obradovao kao malo dete kad mi je sestra iz Praga javila da ima manga shop sa pun djumle naslova koje zelim, ali kad mi je rekla da su na ceshkom kao da me pljusnula hladnom vodom Smile

To mene najvise i zivcira.Ne ocekujem da u svakoj knjizari u svakom gradu bude mangi (iako se ne bi zalila Anime ) ali barem po jedna takva knjiazara u svakoj drzavi....jos kad cujem da u drugim drzavama imaju mange u skolskim i gradskim bibliotekama...Dodgy
Reply
#22
Hehe da to ovde ima isao bih u skolu i biblioteku svaki dan Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#23
ja posjedujem 0 ... i sve na svijetu XD

ja nisam fanatik po ovom pitanju, proso sam tu dob kao klinac kad sam htio i mislio da sve moram imati i svasta nesto
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#24
^

taj rad

no imam prvi broj Negime (Algoritam) i stoji badava, pa ako neko želi neka se javi na pm, poslaću mu za dž
Reply
#25
(2012-07-08, 09:27)Frog_Hermit Wrote: ja posjedujem 0 ... i sve na svijetu XD


Što znači... šta, moliću lepo?

Prvi deo je sasvim jasan, ali ako drugi upućuje na mogućnost čitanja "svih mangi na svijetu" bez plaćanja, onda je to jedno vrlo naivno mišljenje.
Smeh i krici zvuče vrlo slično.
Reply
#26
Meh, nešto malo...

Prvi tom od FMA i DN na engleskom;
Oštrica besmrtnika 1-7, .hack 1, Negima! 1-16, Momo 1-2 na hrvatskom...

Sad kad bude sajam knjiga u BG-u treba da iznakupujem Death Note na hrvatskom, ostatak od Negime, Oštrice i .hack-a, i ako mi ostanu pare za Momo XD
Reply
#27
Nemam nijednu, ali ne znam je l' bi se računalo kad bih počeo da štampam ove što imaju na sajtu. Pošto to planiram da uradim XD
[Image: steinsgate.png]
Reply
#28
Razmisli dobro pre nego što kreneš to da radiš, trenutno si napaljen i 'oćeš da ih imaš sve ima da te prođe za mesec-dva XD A onda će ti biti žao da prestaneš da ih štampaš XD
Reply
#29
^ Ja sam trenutno napaljen za prevođenje mangi, i to će me proći verovatno za mesec-dva, ako ne i ranije XD A za ovo štampanje sam razmišljao još od ranije (neko je to na forumu već radio), samo sam čekao da kupim štampač, što će biti uskoro Big Grin
[Image: steinsgate.png]
Reply
#30
Imam samo prvi volumen Death Note a kad ustekam parica kupicu sebi jos Big Grin

(2012-07-14, 13:40)Simpatičan Mladić Wrote: ^ Ja sam trenutno napaljen za prevođenje mangi, i to će me proći verovatno za mesec-dva, ako ne i ranije XD A za ovo štampanje sam razmišljao još od ranije (neko je to na forumu već radio), samo sam čekao da kupim štampač, što će biti uskoro Big Grin
I ja isto Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)