Koliko mangi posjedujete?
#31
Posedujem prvi volumen Death Note i Napad titana 5 volumen
Reply
#32
Posle jedno pet godina, konacno opet narucih nesto iz japana Big Grin

Svemirska braca 20 i 21, tj. odmah nakon dela koji je pokriven serijom (eventualno mi fali jedan chapter iz volumea 19, to cu procitati online).

Izaslo me negde 1950 dinara - 571 jena po mangi + ostalo transport. Sajt je honto.jp, koji je pre tih tipa pet godina otkupio bk1 odakle sam isto kupovao. Probao sam i ranije da kupujem kod hontoa, ali im ne radi placanje vizom; igrom slucaja sad imam mastercard karticu pa sve radi ok Big Grin


[Image: 2NQn6Kh.jpg]
[Image: ZL8JeZF.jpg]
Reply
#33
Svaka čast što znaš japanski.
Ušao sam na taj sajt i iskočilo mi krša hentai-a. Big Grin

Inače imam one Darkwood-ove i Vagabond 2 volumena ona VizBig što imaju 3 u 1 i planiram da kupim ceo, tj do 12. dokle je stiglo e sad nadam se da će Takehiko da nastavi sa crtanjem..
-- bludni tata mata -- 
Reply
#34
Nijednu Sad
Reply
#35
Imam Akiru na srpskom, komplet od 40 brojeva valjda?

Ostatak je na engleskom :

Outlanders
Caravan Kidd
Trigun + Trigun Maximum
Knights of Sidonia
Biomega
Blame! ( fali mi doduše 4. i 6. vol. )
NOiSE
Orion
Black Magic
Appleseed
Dominion
Ghotst in the Shell 1 + 1.5
Legend of Lemnear
Gunsmith Cats + Burst
Shadow Lady
All You Need Is Kill
Junk Force

Valjda je to sve... imam još 2-3 vol. nekih random mangi koje sam kupio zbog Blame! vol. 5 ( išlo je u kompletu, s ebay-a )
Realno nemam nešto na šta bi sad trošio novac osim možda na Battle Angel Alitu... ali Last Order nisam još ni pročitao i kapiram da ima previše volumea da bi se na to trošio novac.
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#36
Jos jedna porudzbina mi stize, ovaj put u duplo kracem roku nego prosli put. Sad cu morati da pauziram par meseci dok sve procitam XD

Shirely vol. 1 i Otoyomegatari vol. 1, oba naslova od iste autorke, Kaoru Mori.

[Image: rBWeFpj.jpg]
Reply
#37
Imam sve mange od srpskih izdavača i nekih 50 mangi od algoritma, tako da bih rekao da imam nekih 200 mangi. Možda malo manje.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)