Euphoria [18+]
#1
[Image: 75721.jpg]

Tip serije: OVA
Broj epizoda: 6
Žanr: 18+
Studio: Majin
Godina: 2011-2016
Opis: 
Keisuke Takatou se budi u bezizražajnoj beloj sobi, nesvestan kako i kada je stigao. Dok je istraživao gde se nalazi, primetio je šest poznatih devojaka šćućurenih oko velikog ekrana- njegova prijateljica iz detinstca Kanae Hokari, predsednica razreda Miyakou Ando, njegova profesorka engleskog Natsuki Aoi, studentkinja treće godine Rika Makiba, i njegove drugarice iz razreda Rinne Byakuya i Nemu Manaka.

Dok pokušavaju da shvate svoju trenutnu situaciju, preko ekrana se iznenada začuo glas čije su reči bile, "Igra će sada početi". Pravila igra su jednostavna ali brutalna; određen kao "vratar" Keisuke mora da izabere jednu od devojaka kao njegovu "ključaonicu" i da je siluje na određeni način. Tek nakon što uradi to, posle pet rundi grupi će biti obećana sloboda.

Odbijajući da prizna situaciju, Miyakou žestoko odbija učešće. Iznenada se cela soba zamračila. Kada su se svetla ponovo upalila, Miyakou je bila vezana za električnu stolicu. "Odustajanje od igre rezultiraće smrću", objavljuje tajanstveni glas dok je električna stolica pogubljuje.

Ostavljeni bez drugih opcija, prestravljeni zarobljenici se prepuštaju i tako počinje sadistička igra koja će probuditi njihove pohotne želje kroz bol i zadovoljstvo.
Reply
#2
Ja ću stream obaviti Whistling
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
(2020-07-28, 17:18)EpicMan Wrote: Ja ću stream obaviti Whistling

Hmm... Pitam se hoće li ti to Rueno dozvoliti Big Grin
Reply
#4
(2020-07-28, 18:23)FilipA99 Wrote:
(2020-07-28, 17:18)EpicMan Wrote: Ja ću stream obaviti Whistling

Hmm... Pitam se hoće li ti to Rueno dozvoliti Big Grin

Hehehe hoće hoće, ionako sam mu ja našao epizode XD
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#5
Peglooo, sunce li mu žarko, hoću li dočekati da jednom otvoriš grupu, a da ne moram da zatražim XD.
Reply
#6
Naravno da neces, jer mi nisi toliko pouzdan Toungue
Evo, tema je otvorena pre godinu dana, a nesto mi govori da nisi zavrsio prevod u to neko vreme, nego tek nedavno Big Grin

Evo, sad otvaram Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
dali mogu da dobijem dozvoli za anime serije i filmove 18+ ne znam vise sta da gledam odgledao sam sve akcione,romanticne,komedije i drame anime pa bih voleo da vidim sta se desava u tim anime-ima i ako moze neka preporuka
Reply
#8
@Crni brzi, sredjeno.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
Prevedeno, prevodi poslati, može u završene!
Reply
#10
Peglo, miči bre ovo iz aktivnih.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)