Pokemon: Pikachu's Winter Vacation (1999-2001)
#1
Stavit ću ovdje sve u jedan da ne pravim tri komada.


Pikachu's Winter Vacation (1999)
[Image: K8cmUf3.jpg]
Tip:  OVA
Broj epizoda:  2
Žanr:  Avantura, komedija, fantazija
Studio:  OLM
Godina:  1999.
Opis:   Prvi dio avanture je kada su Ash, Misty, Brock i njihovi Pokemoni otišli odsjesti u profesorovu vikendicu na mali zimski odmor. U ovom dijelu, Pikachu i drugi Pokemoni susreću se s nekoliko drugih Pokemona poput Kangaskhana i započinju mnogo različitih avantura. Drugi dio pokazuje kako se naši prijatelji Pokemoni zabavljaju kada Ash, Misty i Brock idu u kupovinu za božićnu večeru.




Pikachu's Winter Vacation (2000)
[Image: UrKJFsy.jpg]
Tip:  OVA
Broj epizoda:  2
Žanr:  Avantura, komedija, fantazija
Studio:  OLM
Godina:  2000.
Opis:  Zimski praznici su se vratili! Pikachu i prijatelji vraćaju se u dvije potpuno nove divlje zimske avanture. Prvi je kada ovi prijatelji Pokemoni započnu blagdane božićnom svađom, a Chikorita je uznemirena, može li Pikachu vratiti dobro raspoloženje? Zatim, u predvečerje zime kada svi spavaju, naši prijatelji Pokemoni iskaču iz svojih loptiju i započinju uzbudljivu avanturu u kojoj upoznaju Djeda Božinjaka i ranjenog Stantlera. Hoće li Pikachu i njegovi prijatelji moći pomoći Stantleru da ne odgodi sadašnju isporuku?



Pikachu's Winter Vacation (2001)
[Image: EwccDtK.jpg]

Tip:  OVA
Broj epizoda:  3
Žanr:  Avantura, komedija, fantazija
Studio:  OLM
Godina:  2001.
Opis:  Dok se Totodile igra, slučajno ispaljuje grudvu snijega u zrak i pogađa Delibirda, Djedičinog Delibirda, svi njegovi pokloni se razbacaju posvuda. Sve ovisi o Pikachuju i prijateljima da prikupe poklone prije nego što Božić bude uništen.
Reply
#2
I ovo je sve spremno
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
Otvorene sve tri grupe.

Prvo sam pomislio da ih sve objedinim, ali posto si odradio sve opise, nekako mi bilo glupo da ih sve strpam pod jednu Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Ma ekstra si.

Sve sam poslao, može u završene.
Samo stavi crticu između 0001-0002, jer su dvije epizode u jednoj
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#5
Skontao sam, nema frke.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)