One Piece manga (Warning! Spoilers!)
E ovako, ovaj chapter nije los...mada Oda zna dobro da zaobidje borbu Big Grin...ocigledno ce ove borbe biti dosta duge kad ih on zaobilazi ovako...

U ovom chapteru imamo dosta foreshadow-anja, prvo Chinjao kad je saznao da Luffy zna King's Haki on ga je pitao "Kakav kralj zelis da postanes?" E sad...
Haki ima dosta oblika kad sto vidimo npr. Opservation, moze da procita osecanja, misli, da vidi buducnost, da procita protivnika itd... verovatno ima jos dosta sposobnosti koje su vezane za ovu vrstu hakija. Armanets, Luffy moze da ocvrsne svoju kozu i stim su mu napadi jaci takodje moze da koristi Red Hawk pomocu njega, Sanji moze da korsti vatrene tehnike, Zoro iluzije, demone, barijere itd... Verovatno i King's Haki ima dosta razlicitih stanja i mogucnosti i neki ljudi u New World-u su usavrsili te tehnike i stim su verovatno dobili neki nadimak...Verovatno je Rayleigh naucio Luffy-ja samo osnovno sto mu treba za borbu i pustio njega da sam usavrsava haki u New World-u.

DF user koji je pretvorio ljude u lutke je verovatno Jora (ona baba sto je pretvorila Nami, Choppera i Brok-a u karikature) Big Grin

E sad fabrika se nalazi ispod koloseuma i verovatno se na onom polju cveca nalazi neki tajni ulaz ili tako nesto...

Oda je pre pocetka ovog arc-a reko da ce ovaj arc sadrzati novu vrstu (patuljci) i mesec, mada od meseca nista...interesantno je to sto smo videli sposobnost od Fujitore, tako da ko zna, mozda Fujitora kaze "Jebiga, dosadili ste mi" i povuce mesec iz svemira Big Grin

Takodje je u ovom volumeo reko da Luffy ima da krene da usvrsava King's Haki, Zoro Armanents i Sanji Opservatio (sto znaci jos vise foreshadow-anja za Sanji vs Kizaru), takodje je rekao da Low ima isto poznat mac, ne znam mu naziv Big Grin

Svi smo ocekivali da vidimo borbu izmedju Luffy-ja i Chinjao-a u ovom chapteru mada je Oda odlucio da borbu odlozi (opet), dobili smo neke korisne upute i neke informacije koje pricu stavljaju u zanimljiv tok, tako da chapter je bio ok.
[Image: slika.jpg]
Reply


Messages In This Thread
RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - by greffespatch - 2013-08-07, 18:55



Users browsing this thread: 4 Guest(s)