One Piece manga (Warning! Spoilers!)
Nije Zoro jaci od Lufija, mada dosta je bilizi njemu posle TS nego pre TS...

Ne znam zasto ali posle kraja Naruta mnogo ljudi dolazi na chanel-e rewiew-era i kazu da je OP glupost zato sto im se ove poslednje borbe nisu svidele Big Grin.

Sto se tice samih borbi (posebno sto se tice Diamante-a) vidi se da su zbrzane i zbog toga kazu da su borbe One Shot Big Grin, nekako posle svih Fary Tail borbi i svih cuda koje su se tamo desavala ljudi pocinju da bacaju izraz One Shot samo tako Big Grin.

Da se vrnem ja na borbe, ovo jeste najduzi ark u istoriji OP-a, prikazano je dosta novih likova koji dolaze iz razlicitih zemalja, plot je znacajno prosiren i dodati su novi sub plot-ovi koji tek treba da se resavaju sve to ukazuje na velicinu New world-a, u svom tom World Build-u i character developmentu koji smo dobili i za side charactere kao sto su Baby5, Sai, Senore Pink, Chavendish, Bartolomeo, cak i tontatas Big Grin (to Oda do sada nije radio, cak i Water 7 je samo bili razvijeno vazniji likovi, Robin, Franki i onaj Iceberk, ostali nisu dobili development), borbe su znatno stagnirale i sam hajp za neke likove je doveo do toga da neki ljudi budu razocarani, pravi primer je Diamante, druga stvar Robin nije dobila nikakvu vrstu borbe...

E sad ono sto mene malo cimalo jeste to da iskustvo u OP-u igra veliku ulogu, sto je dosta puta napomenuto u stripu, sto dovodi do toga da ovi likovi treba da imaju dosta iskustva (mislim na Doflamingove likove), mada zbog sveg utrosenog vremena na World Build, nekako to njihovo iskustvo sto se tice ovih borbi je ostalo po strani, mada sa druge strane SHs su trenirali 2 godine kod vrlo iskusnih trenera, posebno Lufi i Zoro i oni to iskustvo steceno nakon treninga primenjuju fenomenalno s obzirom da su im protivnici ljudi koji su u poslu jedno 30-40 godina Big Grin. Tako da je mene zanimalo kako ce da Oda uklopi to ogromno iskustvo Doflamingovih ljudi i iskustvo koje su SHs stekli prilikom treninga.

Za sada jeste sigurno da su vecina borbi odradjeno off screen, barem veci deo borbi, sve jesu prikazane, mada 65-70% jedne borbe je bio off screen i to je za mene najveci problem, mada jedno je sigurno ovo nisu One Shot-ovi Big Grin.
[Image: slika.jpg]
Reply


Messages In This Thread
RE: One Piece manga (Warning! Spoilers!) - by greffespatch - 2015-02-27, 19:56



Users browsing this thread: 5 Guest(s)