Mobile Suit Gundam The 08th Mobile Suit Team
#3
Uh, meni se bas dopao ovaj anime...

Sama prica, pa i setting mi se nisu nesto narocito dopali, ali likovi, odnosno njihova karakterizacija i odnosi su mi bili top-notch, i prosto sam uzivao u tom segmentu. Retko kad sam vidjao ovako dobar skup likova na jednom mestu, a pogotovo u anime-u, ovakve tematike, jer: imamo komandanta Shiro-a, kao mladog, hrabrog i pravicnog momka, onda Sandersa, iskusnog vojnika kojeg prate neke lose price na trecim misijama, onda prejako karakterisanu i surovu Karen, pa dva najbolja lika - Eledore-a, vojnika koji zeli da postane pop-zvezda i malog Michela koji je zauzet pisanjima pisama, dalekoj ljubavi. Sam anime je i vizuelno jak: prelep i detaljan oldshool crtez, sasvim dobra animacija, za to vreme i moram reci, predivan i emotivan soundtrack. Anime bi bio cak i savrsen, ali ima jednu boljku: kraj je isuvise bio lame, bez ikakvog uticaja na pricu i previse heartwarming, za moj ukus, pa ja ipak 11. epizodu smatram pravim krajem, ovog odlicnog ostvarenja.

9/10

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...81j4mfiVKE
Reply


Messages In This Thread
RE: Mobile Suit Gundam The 08th Mobile Suit Team - by SerbianGod - 2013-07-01, 22:29



Users browsing this thread: 1 Guest(s)