Piercing/ Tattoo
#1
Da, Ne?
Zašto, gdje, što, kada...

Kolika vam je tolerancija boli XD

Tko ima, neka podjeli s nama Anime

Uglavnom, skužili ste Big Grin
[Image: sig2t.png]
Reply
#2
Ne!

Tattoo, osecao bih se nakako prljavo tako da ipak to ne bih!
Piercing...samo pomisao da bi nesto moglo nege da mi zapne me uzasava!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#3
DA!Zato sto mislim da je to takodje jedan vid umetnosti koji mozes da poneses bilo gde da podjes, takodje i ja planiram da uradim jednu "kanji" tetovazu sa unutrasnje strane podlaktice desne ruke, "Bushido" bi bila rec koja bi se nasla na mojoj ruci ako se pitate zasto pa postoji vise razloga.
A sto se tice kada e to neznam jer jos nisam psihicki spreman da nesto postane deo mene do kraja zivota pa mi je palo na pamet ako mozda postoji neka privremena tetovaza prvo to da uradim cisto radi probe da vidim kao izgledaSmile.
Tolerancija bola, hmmm pa recimo to ovako nekoliko puta sam popravljao zube bez anestezije jer imam neverovatan strah od igle e pa najvise me brine to sto se tattoo radi iglama i to vise njihSad!
I finalna odluka je mozda ali nisam siguran kad ili gde.

EDIT: Pirecing NE jer sto kaze Goku da mi negde zapne nesto i nedaj boze pokida deo koze brrrr uzasavam se!


.jpg   bushidou1.jpg (Size: 10,19 KB / Downloads: 36)
We lost the values but we kept the weed!
Reply
#4
Tattoo - samo ako bi isla preko velicine tijela (cijela ledja i tak), jako mi se svidaju yakuza tetovaze.
Piercing - ne, nikad me nije privlacilo.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#5
tattoo-ne znam bas.....mozda neki mali.....
piercing-nema sanse....da mi zapne odnesto....
Reply
#6
Ne ni jedno ni drugo Smile
Reply
#7
Pa to je stvar licnog okusa a o okusima se moze raspravljati.

Samo piercing na jeziku...Argh...To mora da boli T-T
[Image: hardug2.png]
Reply
#8
Tatoo?
Pa sto se tog tice...moze samo ako je privremeni... Smile

Piercing ne volim.
Moja sestra ima jedan pored ljeve obrve. Ne izgleda lose.
Ali sigurno to sebi nebi uradio.
Smile

Reply
#9
Nope gadno je oboje!
Samo štetiš sebi
I tu sam --> http://drawingrulez.deviantart.com/
[Image: SetsunaSig.jpg]
I WUW MY ONII-CHAN Big Grin
Reply
#10
Moj cimer ima pirsing na obrvi, meni se to ne sviđa, čak ne volim ni kad devojka nosi minđuše.
Što se tiče tetovaža, možda ali ako bi imao neki stvarno dobar razlog a ne ko ovi današnji klinci, i pola teretane u koju idem, tetoviraju se samo da bi bile face a to što je na tetovažama su uglavno teške gluposti, tipa tribali i ostale kerefeka iz Need For Speed Underground-a.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)