ajs nigrutin
#31
(2012-09-24, 15:56)pera94 Wrote: @Dule da budemo jos realniji, navedi mi nekog sa nase estrade ( uopsteno sa balkana ) ko se ne drogira, ili bar nije alkos.
A sto se tice Ajs-a lik je jadan to nije rep sto on preva nego tipicne sprdnje za decu do 10 godina, a on bi se verovatno vise proslavio da glumi u nekim komedijama XD

Ma u tome i jeste problem sa ovom drzavom,poznate licnosti idoli klincima su budaletine,umesto da ove televizijske stanice prikazuju doktore nauka,postene ljude,seljake,oni se bave tim manijacima.
A sto se tice Ajsa,ja preko svega mogu preci ali kad je osoba pakosna,vatio bi je za vrat i nebi pustao.
Reply
#32
To se slazem 100% bas sam i sa drustvom skoro vodio takvu konvertaciju XD ali da ne nastavljamo Eleran ce samo da ide copy paste svoj post sa teme yaoi i onda smo najebali Smile
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#33
E ajsa bole brige sta vi kazete buahahaha XD.
Uostalom sta vi znate o repu majke vam vase. Ajde sad da se ne svadjamo gledao sam prosle postove od ovog dula kralja stvarno lik je legenda imamo dosta slicnosti, ali za ovo ste izvalili nemoguce.
E ovako da vam malo covek koji zna pojasni.
Sva muzika nasa je kstastrofa sem repa mada je i on katastrofalan.
Ljudi danas slusaju cecu,acu,cakanu, macu la blalalal i ostale debile koji se isto drogiraju verovatno ali to je sad nebitno.
Njihove pesme ne govore niocemu toliko su glupe da je to nemoguce.
Svaka peva o nekom dragom i obrnuto dragi o dragoj svaka navlaci ljude na sex i stalno o nekoj patnji za voljenom osobom.
Uglavnom one nista ne rade ne pisu pesme uglavnom ni muziku ne prave sve im je uradjeno samo jos da se skinu gole i ovi smekercici da nabace koju rozu majicu i mindjusicu sto vise da lici na geja i bice ok.
I oni tako pevaju popularni su ove devojcice sa 14 godina razvaljuju se zbog tih debila kafici, diskoteke ludilo opa rokaj jelena karleusa insomija.
I niko se ne zali na to nego nasli ajsa da sprdaju sto je covek u fazonu bole me brige sto i jeste tako.

Covek nije pakosan uopste njega bas briga za sve.
Uglavnom reper jeste e kakav to nije vazno u glavnom postuje taj crnacki i americki rep za razliku od ovih nazovimo repera cvija elitni odredi i td.
Uglavnom covek je opustenicja on u svojim pesmama govori o zivotu kakav on zivi i budalesa se ali sve to u neku ruku ima logike i on sve to sam radi trudi se, a sta ovi rade pa nista naravno.
Tako da rep je muzika jednostavna ali dobra.
Lako se prave matrice to ali glavna je svrha flow i tekst moze mnogo toga da se kaze i to kvalitetno da se uradi naravno to samo onaj ko zna tako i rock sve ostalo je glupost. I narodna muzika jeste glupa jer nisam navikao na to ali ima i tu pesama koje se i dan danas slusaju i koje nesto govore coveku zato ja cutim ne slusam to ali postujem tako da muzika se deli na dobru i losu, svaka pesma koja vam nesto govori ona je u neku ruku dobra a sta mi ove govore grandove, sigurno nikad nista da valja.
Reply
#34
^ Au' ala si se ti rasprdeo Kapetane...
Kako god, kontam da delimo slicno misljenje u vezi Ajsa and ''Popovicevih robova''...
Ne kači se sa psihopatom, ubiću te lopatom!
Reply
#35
Ovaj saban cak ima i temu namenjenu njemu?
Secam se da sam ga pre nekih 5 godina ispsovao i zajebavao nesto u jednom klubu Resava, pri tom nisam ni znao da je to on(toliko o mojoj informisanosti i interesovanju za xyz osobe)
Confused


Negde tek rodjen, negde davno zaboravljen
Reply
#36
Njegovi tekstovi su u skladu sa njegovim intelektualnim sposobnostima.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#37
kada sam video ovu temu bas sam se zaintrigirao posto ja slusam Ajsa skoro od kada znam za sebe.
i udjem ja da vidim sta ko misli i ne mogu da verujem da ga dosta ljudi ne gotivi. mislio sam da njega ne vole samo stariji ljudi...
covek je legenda njegove izvale su neprevazidjene. Big Grin

evo jedna pesma od srca



[Image: 1960at.jpg]
Reply
#38
Ma u tome i jeste problem sa ovom drzavom,poznate licnosti idoli klincima su budaletine,umesto da ove televizijske stanice prikazuju doktore nauka,postene ljude,seljake,oni se bave tim manijacima.
A sto se tice Ajsa,ja preko svega mogu preci ali kad je osoba pakosna,vatio bi je za vrat i nebi pustao.
[/quote]
[/amquote]

Nekada je na televiziji bio mnogo bolji program posebno RTS 1 i 2 plus muzika na RTS 3(Rest in peace).50% Srbije ti je isto kao i program Pink televizije:grand show,zvezde granda,grand xyz i tako svaki dan po nekoliko puta .
Poenta je sledeca:daj narodu leba i igara i sve je fino i lepo.
A sto se tice Ajzaka i ja ga slusam nekad da se nasmejem i to je to.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#39
ne znam kakva je on osoba, ja ga samo gledam kao repera koji se sprda sa svime i svacime to mi se kod njega svidja. nisam ga nesto bas pratio u vb_u posto ne gledam ta sranja.
[Image: 1960at.jpg]
Reply
#40
Slušam od njega samo Space nigrutin odličan je.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)