Kucni ljubimci
#31
ju gde mi živimo, u trovačkom društvu Sad

btw meni je drugaricapoklonila nedavno za rdjendan zlatu ribicu u akvarijumu : )

mislm da je mužjak i moram da mu kupim društvu tužno je što je sam : )

zove se goldy(kako orginalno zar ne?).

oduvek sam želeo akvarijum ali neću takav amli ću da kupim mega akvarijum od 100+ litara ali akda se bude imalo para.

što se tiče pasa i oni su mi super, ali pošto baš i nemam mesta za njega u dvorištu ništa d toga, a nemam nameru da ga vezujem na pola metra lanca i da bude unekoj mini kućili ako nije "living large" ništa od toga, neću da mučim životinju........
[Image: userbardebelimacakfe7.gif]
Reply
#32
carobnjak Wrote:evo ga moj mali cuko

http://i267.photobucket.com/albums/ii317...age031.jpg

S'aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadakkkk!! :love: :love: :love: :love:

'Ajmo, šta vas košta da kliknete ovde? [Image: comfort6xa.gif]
I, da ne zaboravimo: zašto je Linux bolji?
Reply
#33
stvarno je presladak još je i pozirao Smile
[Image: userbardebelimacakfe7.gif]
Reply
#34
budem vam ovih dana dao sliku svog psa... Smile
nekad se zna pravit toliko važna,da se kočim od smijeha.

ugl.lik je već dobio svoju kaznu zbog oružja..mislim imati doma automatsku pušku i nije toliko bajna stvar..osim ako ti tata radi u vojsci ili si lovac po profesiji...on nije ni jedno ni drugo.
dobio je tužbu za tavke stvari,ali je naš pravosudni sustav takva koma,da 90% takvih slučajeva ode u zastaru.najgore je kad netko poput njega ima vezu u policiji,pa prođe bez mnogo problema. >.<
zato se i izvukao dvaput...samo opomena,malo kontrola kroz tjedan dana i onda opet same old story...mene je skoro tužio jer sam mu prijetio da ću ga ubit,ako mi takne psa...on meni ide prijetit da ne smijem pustit psa da mi šeće dvorištom. O.o
@ čarobanjak...baš ti je sladak pas...obožavam velike pse i štence. Smile
(imam fobiju od malih pasa)
Fear leads to Anger....
Anger leads to Hate....
Hate leads to Darkside

Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

When I'm standing in the Dark
I'll still believe...
...Someone's watching over me
Reply
#35
Mags Wrote:
carobnjak Wrote:evo ga moj mali cuko

http://i267.photobucket.com/albums/ii317...age031.jpg

S'aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadakkkk!! :love: :love: :love: :love:

Evo ga zahvaljuje ti se... Big Grin
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#36
carobnjak Wrote:evo ga moj mali cuko

http://i267.photobucket.com/albums/ii317...age031.jpg

Apsolutno se slažem s Mags... Presladak je!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Summer rain
Reply
#37
Itachi Uchiha Wrote:mene je skoro tužio jer sam mu prijetio da ću ga ubit,ako mi takne psa...on meni ide prijetit da ne smijem pustit psa da mi šeće dvorištom.


ovo me je podesetilo na sučaj kada je ovde u NS lik ostavio bicikl, i nlopov jepokušao da mu ga ukrede tj seo je na njega i počeo da se vozi, pa ga je vlasnk stigao i isprebijao, a posle ga je lopov tužio i vlasnik je nadrljao????????' mislim koje piiiiiiiiiii.....
[Image: userbardebelimacakfe7.gif]
Reply
#38
evo mog malog psica, doduse ova fotka je od prosle godine u ovo vreme (tacnije za pet dana okruglo godinu dana Toungue)


.jpg   Mrvica 1.jpg (Size: 41,08 KB / Downloads: 41)
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#39
E pa bas je drazestan peglaSmile
[Image: hardug2.png]
Reply
#40
Evo mog cucka, star već tri godine.... sada je kod tete pošto radi posla nemam dovoljno vremena za njega, a dvorište nemam.

[Image: DSCF0131.jpg]

I moj omiljeni mačor. Dvije godine star, našli smo ga napuštenog i gladnog kao malog mršavog mačića. I nahranili ga, i stavili kraj psića kada je bio štene. I bili su nerazdvojni i spavali zajedno.

[Image: DSCF0042.jpg]
[Image: harpy211.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)