Gundam 00
#1
Narode,kako vam se svidela ova prva sezona?Iako sam ljubitelj Universal century timeline-a ovaj timeline na Zemlji je sjajan i nekako zvuci realnijeSmile
Postujte utiske
Reply
#2
U bre Athrun-u pogrešnog si Gundama stavio u avatar XD
Pogledao sam 19 ep i nije loš, ali mi je SEED mnogo bolji jeste da je malo više dečji, ali je šareniji vedriji, prosto sam ga gutao za 2 dana sam sve ep pogledao a 00 me baš nešto ne vuče previše. Za sada mi je SEED još uvek najbolji Gundam Big Grin
Reply
#3
alex5ko Wrote:Za sada mi je SEED još uvek najbolji Gundam Big Grin
Same here XD XD
Reply
#4
Ichigo Kurosaki Wrote:
alex5ko Wrote:Za sada mi je SEED još uvek najbolji Gundam Big Grin
Same here XD XD

Takodjer Big Grin, ali dobar je i 00
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#5
Uuu,bre Alex pa sta napadas Exiu,nije toliko los.Priznajem,nisam nigde mogao da nadjem sliku Kyrios-aSmile
Da napomenem da je i meni Seed bio super,nekako je vise akciono orijentisan a 00 se oslanja na politicke intrige kao sto su bili prvi Tomino-ovi Gundam serijali 80-ih


A za sve ljubitelje Seed serijala imam nesto sto ce vam se sigurno svidetiSmile
Obratite paznju na sliku koju sam attachovaoSmile

Naravno,ako neko zeli da ima ovakvog gundama ili nekog drugog ili neki mobile suit,neka mi se obrati,ja to narucujem


Attached Files
.jpg   Image090.jpg (Size: 176,5 KB / Downloads: 30)
Reply
#6
SEED IS THE BEST

Gundam 00 je dostojan svojih predhodnika radnja je dosta ozbiljnija za razliku od SEED-a i izlazi iz klisea...iskreno ni u jednom momentu nisam mogao da pogodim sta ce se dogoditi. Jedan jedini pozitivac u ovom Gundamu Lockon Stratos je pogino bedak Sad o ovim ostalima necu da pricam svako ima svoju falinku u glavi

Sta mislite koji je ultimativni cilj Celestial Being ? Posto kad je onaj doktor Eihfman ( kako vec ) otkrio da su GN cestice potekle sa Jupitera skontao je da cilj navedene organizacije nije sprecavanje rata vec nesto drugo....
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#7
Cilj Cečestial Beinga je bio iskorijeniti rat i da se svi narodi udruze. A ona druga grupa Gundam Mesitera (ne znam kak se zovu) su bili na strani onog lika koji je ima one vlakove u liftu i bilo je u jednoj epizodi kada su neki pronasli one spise u nekom napustenom brodu i onda su napavili te i njihov cilj je bio vladat zemljom.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#8
Ja i dalje stojim da je Wing najbolji, a 00 pa mogao bih da pocnem da ga skidam.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#9
Wing ima dosta sporu radnju i mnogo je vise okrenut politici nego SEED i 00
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#10
Meni Wing ima jednu od najboljih pesma u openingu, Just Communication.
Gundam 00 sam stigao do 19 ep i nemam baš volje da ga pogledam do kraja Sad
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)