Marilyn Manson
#21
Poptisujem Big Grin
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#22
Jashin Wrote:
Re-l Wrote:Pa nemam ja ništa protiv pjesama ,čovjek dobro pjeva ali pogledaj ga,ne izgleda baš normalno ,malo baca na serijskog ubojicu ili vođu nekog kulta...XD
bah it freaks me out..lol

Stvarno smiješno razmišljanje... Znači, tebi on dobro pjeva, ali ti ne valja samo zbog toga što izgleda tako... Pa nije li kod muzike bit stvari upravo u muzici???

I vjeruj mi, on se sigurno vrlo dobro kuži u razne marketinške trikove
I sama si rekla da nitko ne bi znao za njega da ne izgleda tako... Lik je fino napravio čudo od sebe i sada je ultra popularan i ima brdo para... Nije on nimalo glup




Čovječe pa šta quotate sve što ja rečem ,ja poštujem to što vi slušate Marilyna i to me ni malo ne smeta jer nisam jedna od onih ljudi koji će te kad te vide na ulici u majici Marilyna Mansona početi vrijeđat samo zato što oni to ne slušaju ,jer se to znalo meni događat kada sam prolazila u majici od linkin parka pa bi neki metalci nešto dobacivali :angry:.itd.
Ja nebi ništa rekla da Koji nije rekao da želi čuti naše mišljenje :
Pa evo ja sam rekla svoje mišljenje -ne sviđa mi se Marilyn i nervira me zbog razloga navedenih u prijašnjem postu (i par postova prije) ...eto jesi sad hepi XD I moje razmišljanje nije smiješno samo je drugačije od vašeg.
Reply
#23
Jashin i Suna, hvala puno Big Grin
Drago mi je što ste mislili da sam on Anime Stvarno sam se trudio da izgledam kao on. Taj trud je trajao oko sat vremena za obje slike Big Grin

No-no! NEMA SVAĐE XD

Uglavnom, slažem se sa tim da čovjek zna dosta o marketingu i o tome kako eksponirati sebe i dobiti lovu za to. Isto to zna i mnogo "pevaljki" pa i one ubiru lovu. Manson ne samo da PRE moćno izgleda, već ima poprilično dobar glas (nije uvijek dobar na live nastupima, al Bože moj, ni meni se neda uvijek crtati XD ). Koncerte odrađuje nenormalno dobro, a i u svakom spotu vodi računa i o najmanjem detalju, kao što je to npr. Disposable teens ili The nobodies. Baš sam čitao da je svaka slika u The Nobodies veoma važna i da ima svoju simboliku, ali se sve pojavljuju oko 10-20 sekundi u scijelom spotu. Pa keži da ne vodi računa o svemu! XD
Reply
#24
Iskreno nemam neko mišljenje o njemu
malo sam ga slušao ali mi nije zadržao pažnju dugo
i onih nekoliko pesama koje sam čuo zvučale su mi slično
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#25
Re-l Wrote:Čovječe pa šta quotate sve što ja rečem ,ja poštujem to što vi slušate Marilyna i to me ni malo ne smeta jer nisam jedna od onih ljudi koji će te kad te vide na ulici u majici Marilyna Mansona početi vrijeđat samo zato što oni to ne slušaju ,jer se to znalo meni događat kada sam prolazila u majici od linkin parka pa bi neki metalci nešto dobacivali :angry:.itd.
Ja nebi ništa rekla da Koji nije rekao da želi čuti naše mišljenje :
Pa evo ja sam rekla svoje mišljenje -ne sviđa mi se Marilyn i nervira me zbog razloga navedenih u prijašnjem postu (i par postova prije) ...eto jesi sad hepi XD I moje razmišljanje nije smiješno samo je drugačije od vašeg.

Dobro, ne moraš odmah napadati... Ja smatram da je smiješno ne voljeti nečiju muziku samo na osnovi izgleda dotične osobe, a ti smatraš da nije... no big deal
Niti ja nisam njegov fan (priznajem, ima neke dobre pjesme Big Grin), ali to sigurno nije zbog izgleda... No dobro, ima nas svakakvih XD

Koji Wrote:Jashin i Suna, hvala puno Big Grin
Drago mi je što ste mislili da sam on Anime Stvarno sam se trudio da izgledam kao on. Taj trud je trajao oko sat vremena za obje slike Big Grin

No-no! NEMA SVAĐE XD

Uglavnom, slažem se sa tim da čovjek zna dosta o marketingu i o tome kako eksponirati sebe i dobiti lovu za to. Isto to zna i mnogo "pevaljki" pa i one ubiru lovu. Manson ne samo da PRE moćno izgleda, već ima poprilično dobar glas (nije uvijek dobar na live nastupima, al Bože moj, ni meni se neda uvijek crtati XD ). Koncerte odrađuje nenormalno dobro, a i u svakom spotu vodi računa i o najmanjem detalju, kao što je to npr. Disposable teens ili The nobodies. Baš sam čitao da je svaka slika u The Nobodies veoma važna i da ima svoju simboliku, ali se sve pojavljuju oko 10-20 sekundi u scijelom spotu. Pa keži da ne vodi računa o svemu! XD

No problem Anime
Koncer u Areni je stvarno jako dobro odradio... Nisam imala nikavih zamjerki Smile

Inače, bila sam na jednom jako zanimljivom cover MM bandu- Post Human, iz Italije... Jako dobar cover, stvarno su se potrudili
Summer rain
Reply
#26
Jashin Wrote:No problem Anime
Koncer u Areni je stvarno jako dobro odradio... Nisam imala nikavih zamjerki Smile

Inače, bila sam na jednom jako zanimljivom cover MM bandu- Post Human, iz Italije... Jako dobar cover, stvarno su se potrudili

Ah. Postoji samo nešto što je onako "glupo" na njegovim koncertima. Veoma kratko pjeva. U Areni je pjevao samo oko 45 minuta. I jedna moja drugarica je bila na njegovom koncertu u Torinu, prošle godine u maju ja mislim, i tu je pjevao jako kratko. I zamjera mu što je na onoj velikoj stolici pjevao Are you the rabbit, a ne The nobodies, kao što je to radio na ostalim kocertima.
Reply
#27
Eksentričan izgled Marylin Manson-a može se objasniti njegovim detinstvom, koje je opisao u svojoj autobiografiji The Long Hard Road Out of Hell.

Ne mogu, a da ne izvučem paralele između njega i ponašanja ljudi poput Alistera Kroulija i Šandora LaVeja. Svaki postupak i cela ta teatralnost predstavljaju
način komunikacije i prenošenja ideja.

Iako nisam ljubitelj njegove muzike, a ni persone, slažem se sa dosta njegovih stavova koji se odnose na društvo i kulturu straha.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#28
Mislim da je tu autobiografiju napisao kako bi opravdao sebe kao osobe danas bla bla.

Od njega volim samo jednu pjesmu, - Tainted Love (čini mi se da ju je obradio)
Reply
#29
^Original je od Soft Cell-a, ako nekoga zanima Anime

Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)