Marilyn Manson
#1
Poremećena budala, ili neshvaćeni, isfrustrirani srednjovjekovni čovjek?

Mnoge se polemike se vode oko ove, slobodno mogu reći, svjetske ikone. Kor svoj krevet je propustio Rose McGowan, Ditu Von Tese (s kojom je bio dvije godine u braku) i Evan Rechel Wood (sa kojom je trenutno u vezi).
O njemu kruže kojekakve jezive priče. Da vrši obrede sa krvlju, da si je izvadio oko, da si je izvadio rebro, kako bo mogao da se samozadovoljava. Na nastupu je imao sexualni odnos sa umjetnom kakoši, rezao se, ispoljavao svoje sexualne nagone.

Sada bi da čujem vaše mišljenje. Njegov sam veliki fan, ali neke stvari koje on radi ja nikada ne bi.
Reply
#2
Čime može bit isfrustriran za to jedino možeš bit bolestan.
Neznam jel to sve istina al čula sam dosta sr*** koja je radio po nastupima
npr. da je bacao štence sa bine i zahtjevao da ih publika ubije ili neće početi pjevat ..
Da ne duljim poremećena budala .XD
Reply
#3
To je sve radi propagande... čisto sumnjam da je on radio i pola toga što se okolo priča... gluposti...
Mene osobno privatni život bilo kojeg pjevača apsolutno ne zanima ako su mu pjeme dobre, a još manje ako nisu... baš me briga što on radi u slobodno vrijeme...

Ipak, pustili su ga u Pulsku arenu Anime
(iako nisam bila unutra, nego sam gledala izvana, koncert je bio fenomenalan!)
[Image: sig2t.png]
Reply
#4
iako nisam njegov veliki fan , mislim da ima super pjesme...

to sto ja poremeceni luđak me ne zanima...

na zalost propustila sam njegov koncert u areni...=(
[Image: Naitasmallsig-1.png]
Reply
#5
A vi ste barem mogli biti u Areni Sad

Boga pitaj da li bi mene pustili.
Reply
#6
Bah, kao sto Suna rece, sve je to zbog propagande. Ja neke Mensonove stvari stvarno puno gotivim, recimo Coma Black mi je jedna od najboljih stvari uospte, prejak tekst. Ni Coma White nije losa, Ka-Boom isto tako...ako stegledali Moorov film Columbine, tu on daje neki intervju o tome sto se desilo i bas se vidi da je inteligentan covek. Wink
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#7
Slažem se sa Sunom i Perinom...
Stvar je u parana... Da meni netko ponudi toliko novca koliko on sigurno dobiva zbog svog izgleda etc., i ja bih jako dobro razmotrila mogućnost da izgledam poput njega XD

meni je prije svega zanimljiv njegov glas (volim pjevače/ pjevačice s neobičnim glasovima)... No i nisam veliki ljubitelj njegovih pjesama, mada ima par dobri (uglavnom su mu obrade bolje od originalnih radova)

Niti ja nisam bila u Areni na koncertu, ali sam gledala izvana... i priznajem da je izvedba izgledala i zvučala vrlo dobro... Možda i zbog same Arene, to je ipak jedan poseban prostor u kojem sve izgleda drugačije Big Grin

Koji Wrote:srednjovjekovni čovjek?

Mislila sam da ću moći izdržati da ništa ne komentiram, ali ne mogu Shy

Reklo bi se srednjovječni čovjek, a ne sredjovjekovni... to bi značilo da je živo za vrijeme srednjega vijeka, a mislim da bi to ipak malo teže izveo XD
Summer rain
Reply
#8
ja isto volim Marilyn Manson.
On zna kako da sokira ljude.
Reply
#9
Jashin Wrote:Slažem se sa Sunom i Perinom...
Stvar je u parana... Da meni netko ponudi toliko novca koliko on sigurno dobiva zbog svog izgleda etc., i ja bih jako dobro razmotrila mogućnost da izgledam poput njega XD
Bah ja nikad ne bi htjela izgledala ka on .
Ne vjerujem da mu netko zapravo daje novce da izgleda kao strašilo ,on više želi privući pažnju na sebe da ga ljudi slušaju tim izgledom (lol mene teško,fuj) a to baca njegove pjesme u drugi plan .Kada kažeš marilyn manson svi će se prvo sjetiti njegovog izgleda a neki možda ni ne znaju njegove pjesme ,kao npr ja (znam dvije njegove pjesme).XD
Ali morate priznati da se čovjek stvarno trudi da izgleda kao kopija sotonjare ali mu baš ne uspjeva,ne bi se ni čudila da je on prvi i rekao to o sebi ,da je vadio rebra i to pa kasnije negirao samo da dobije image
nekog bad guy-a.
Aj dosta mi je biblija je gotovaSmile
Reply
#10
Ne razumem zasto se neko toliko smara time ako su neke pesme satanisickog karaktera. Ja sam veliki vernik, ali muzika koju slusam je ono...metall, rock, hard core, blues...meni je vazno da je muzika dobra a za tekst...onako Wink
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)