The Final Fantasy Series
#91
Kotaku generalno vuče hejt gejmera na svaki treći članak. Ja se ne bih previše uzbuđivao zbog njih.
[Image: daftpunk2o.jpg]

Reply
#92
Pricalo se ranije o ovome, ali ne znam koliko je bilo potvrdjeno. Uglavnom, sada je potvrdjeno XD
http://www.youtube.com/watch?v=Km1TpWMhZdE
Super sto su i X-2 remasterovali. Meni realno nista ne znaci jer su igre ok izgledale, ali eto, neko ko nije igrao na PS2 ce sada moci remaster da igra Big Grin
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#93
Igrao sam FFX na emulatoru i to je ovo. Namestio sam 1680x1050 texture i još par stvari. Jedino ovako jak bloom nisam imao. Ponadao sam se da su napravili novi FF X kad ono ovo ispalo Big Grin

Kakav je FFX-2? Mislio sam da ga skinem ali sam pročitao da to baš i nije nastavak pa sam batalio.
Reply
#94
(2013-03-28, 12:53)Happy Wrote: Igrao sam FFX na emulatoru i to je ovo. Namestio sam 1680x1050 texture i još par stvari. Jedino ovako jak bloom nisam imao. Ponadao sam se da su napravili novi FF X kad ono ovo ispalo Big Grin

Kakav je FFX-2? Mislio sam da ga skinem ali sam pročitao da to baš i nije nastavak pa sam batalio.

A zašto ne bi sam probao pa video da li ti se sviđa? Toungue
Reply
#95
@Happy Pa znas, ne igraju svi ljudi na emulatore. Neki igraju samo legit igre, pa im je ovo dobro doslo. Trebali bi IMO svaku igru ovako da remasteruju za sledecu generaciju, jer posle dve generacije, igre prosto "nestanu".

FFX-2 ima dobar gameplay i ponovo su vratili klase. Sad, prica nije bog zna sta, mada nije kao da je i desetka imala dobru XD Ako su ti se svidele Rika i Yuna, onda ce ti se sigurno svideti i X-2. Wakka i Lulu imaju cameo, ali su samo Rika, Yuna i Paine playable.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)