The Final Fantasy Series
#11
Hm...sho se tice Advert Children najdrazi lik Vincent no question about that...a zasad najdraza 12-ka neko ovde spomenu Fran ^_^ mmmm....ali zato najveca faca u 12-ci je definitivno Balthier...lik je legenda...ma svi Final Fantasy su zlo...bilo bi lepo imati sve to onako collection sho se kaze ^_^ nego sha biva sa ovom 13-kom...trebala izaci ovo leto u junu ili julu ako se dobro secam,a bio je tu i neki remake i to 7 ili osmica od pre 10 godina...bas cu sad da odem na gametrailers da vidim...inace ako vas interesuju neke vesti oko igrica recimo FINAL FANTASY ^_^ ovo vam je dobar sajt http://www.gametrailers.com
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
FF13 je odavno gotov za PS3, samo sada imaju problem Microsoft je dao debele pare da FF13 izađe u isto vreme i za Xbox 360, pa sada ljudi u Square Enixu nekako nabijaju blue ray disk na 2 dual layer dvd.
Nisam znao da prave FF7 rimejk.
Reply
#13
FF7 remake trailer sam vidjela jos prije...godinu i pol. Ali nisam sigurna jel izasao ili ne....Inace prejako izgleda..barem trailer Big Grin
[Image: thewitchersigqe1.jpg]

...I'm Howling In The Shadows...
Reply
#14
Treba izaci tek.

Za sad cekam novi nastavak za PC! Smile
[Image: hardug2.png]
Reply
#15
Što se mene tiče počeo sam sa FF7 i doašo do zadnjeg CD-a koji je bio oštećen i ubrzo je naišla FF8-ca pa sam se prebacio na nju jer me je očarala tada revolucionarnom grafikom i tako sam FF8 prešao i to nekoliko puta a FF7-ica ostala nedovršena. FF9 mi se nije svidio jer su likovi onako djetinjasti, FFX-2 sam počeo ovog ljeta prije odlaska kući i završio samo Chapter 1 i tad sam negdje skinuo i FFX koji sam htjeo prvo da završim pa onda da nastavim FFX-2 ali u međuvremenu sam skinuo i FFXII čiji mi se sistem borbe i nije baš svidio pa sam ostao na početku, i tako otišao kući kod staraca preko ljeta i zaboravio na sve to.

Moraću se jednom vratiti na sve to al za sad ću se malo sjetiti starog dobrog Diabla 2 i da završim Legend: Hand of God.
Reply
#16
Ma meni je XII bila show...ali i to sho kazesh Sasha969 grafika je u svakom delu za svoje vreme bila show...kazem vam ljudi na gametrailers mozete videti demoe za bilo koju igru i za razliku od youtube snimci su kvalitetniji pa mozes lepo videti i neke detalje...odlicno mi je odradjen demo onaj teaser sho se kaze da malo zagolica...znaci odradili ono kao kako je izgledala igra pre osam godina i onda kako izgleda sada...znaci ona pre osam sad ko ove na mobilnim telefonima a ova druga sva ono epic uostalom bacite pogled....
@Alex5ko:Joj to preseravanje oko dominacije za trzistem izmedju PS3 i XBOX 360 mi je pu k...samo gnjave ljude, znaci gledao sam za SoulCalibur IV kao ako uzmes na PS3 imas da vodis Dart Vejdera, a ako igras na XBOX 360 onda mozes Yodu...mislim ono...preseravanje...sho je najgore imas likova koji ce zaista uzeti za obe konzole ^_^ neverovatno!
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#17
hm, ma igrati ću FFX opet iznova, tako da poboljšam likove. Ali nije mi jasno kako da otvorim one više levele u onoj mapi, da dobijem thundaru i bolje magije? Nigdje u borbama to nisam dobio...
[Image: harpy211.png]
Reply
#18
(2008-10-05, 17:17)Eleran Wrote: znaci gledao sam za SoulCalibur IV kao ako uzmes na PS3 imas da vodis Dart Vejdera, a ako igras na XBOX 360 onda mozes Yodu...mislim ono...preseravanje...sho je najgore imas likova koji ce zaista uzeti za obe konzole ^_^ neverovatno!

I onda će za pola godine kada opadne prodaja igre staviti na net skidanje Vedera i Jode za obe konzole za 5e XD XD XD
Reply
#19
Heh,moj avatar sve govori...

Obozavatelj FF7 ali sam igrao i druge nastavake. Mislio sam da cu se razocarati posle ekstremno dobre 7-ice,ali nisam... Svaki dio je nosio svoju draz.

Medjutim kao sto rekoh sedmica je zakon. Prelazio sam nekoliko puta. Prica je fenomenalana,nijedan lik nije posebno istaknut u odnosu na ostale. Dokaz koliko je dobar su nastavci Advent Children,zatim Dirge of Cerebrus, i jako mi je zao sto nisam jos uvjek imao priliku da vidim sta je Core Crisis u stvari... Ali sam nedavno naletio na anime Last Order koji u stvari prica o Zakovom i Klaudovom bjekstvu,kako su uopste postali Hojovi zamorcici, kao i sta se stvarno desilo u Nimbelhemu kad ga je posjetio Sefirot. Izvrsno je uradjen pa ga svima preporucujem.
Last Order
[Image: myspace.jpg]
Reply
#20
Crisis Core ti se odigrava pre FF7. Glavni lik je Zack. Presao sam i mogu reci da je jedna od najboljih igara za PSP! Anime
Ima cak i filmova ekskluzivnih za PSP koji su uradjeni u Advent Children grafici. Mislim igra je awesome.

Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)