Dark Knight
#11
Skino sam film ali zbog loseg snimka nisam hteo da odgledam Smile
Po insertima koje sam video film izgledao super XD a i dugo traje Big Grin

[Image: Batman2copy.png]
Reply
#12
Film mi se iskreno nije svidio...Zbog par razloga.
1. Film je bio preeeeedugacak
2. Previse Betmena koji nekak kao da je visak u istoimenom filmu.
3. Joker-a je premalo u filmu.

Kad malo bolje rezumiram....ispada da jedino zbog cega mi se svidio film jest Joker...
Prebolestan lik Smile
Reply
#13
(2008-09-28, 02:32)Mercin Wrote: Kad malo bolje rezumiram....ispada da jedino zbog cega mi se svidio film jest Joker...
Prebolestan lik Smile

Dosta se govori da je Keith bolji joker od Jack Nicholsona, nisam jos gledao film ali nevjerujem da itko moze bit bolji od Jacka, ta uloga bila mu je savrsena i majstorski je glumac, kao mali bojao sam se uzasno tog lika. XD
Iako cujem od prijatelja da je novi joker stvarno dobar ako ne i bolji od Jacka... nista dok se sam ne uvjerim
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
Reply
#14
(2008-10-02, 16:34)Holiday Wrote:
(2008-09-28, 02:32)Mercin Wrote: Kad malo bolje rezumiram....ispada da jedino zbog cega mi se svidio film jest Joker...
Prebolestan lik Smile

Dosta se govori da je Keith bolji joker od Jack Nicholsona, nisam jos gledao film ali nevjerujem da itko moze bit bolji od Jacka, ta uloga bila mu je savrsena i majstorski je glumac, kao mali bojao sam se uzasno tog lika. XD
Iako cujem od prijatelja da je novi joker stvarno dobar ako ne i bolji od Jacka... nista dok se sam ne uvjerim

O vjeruj mi...Keith je prebolesni Joker... Jack mu nije ni do koljena..
[Image: thewitchersigqe1.jpg]

...I'm Howling In The Shadows...
Reply
#15
Well... vidio sam malo... i rekao... cekaj dvdrip verziju... screenera mi je dosta...
A vidit cemo da li ce mi biti zanimljiv ili ne...
Batman begins mi se je svidio...

Reply
#16
(2008-10-02, 20:16)Drago del Fato Wrote: Well... vidio sam malo... i rekao... cekaj dvdrip verziju... screenera mi je dosta...
A vidit cemo da li ce mi biti zanimljiv ili ne...
Batman begins mi se je svidio...
Pa izašla ti je dvdrip verzija... Ja ga imam već malo manje od 2 tjedna. XD
Reply
#17
Mene je razocarao, koliko su ga napuhnuli i digli u visine, solidan. Istina da je Jocker odlican, ali kao cjelokupan film nije bas nex, ko da mu nesto fali. Batman Begins mi je u sustini bolji, nekako mi je radnja bolja.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#18
Fenomenalan film! Zasigurno, za sada moj omiljeni film i uz to odlicna gluma Ledzera i naravno, odlicna rezija velikog maga C. Nolana. Bale jeste bio dobar kao Batman, ali nije najbolji jer to mesto sigurno pripada Keatonu, mada je Bale najbolji Bruce Wayne. Sve u svemu, odlican film i najbolje ekranizovana verzija nekog strip junaka.
Reply
#19
Ma film u kome glumi Bale ne moze biti los. Jos ako dodas Nolana u jednacinu dobijas win.
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)