AO Parody ^^
#31
E sto se tice da ocete jos... e za to nam treba jos inspiracija i materijala... i vremena (ovo smo trebali napravit pre 4 sedmice... Anime)
Nebrinite ako nam nesto ludo kao ovo opet pane na pamet biti ce uradjeno i postovano XD XD

@Frog Hermit
A daj covjece... jel ti vidis ista kao salu... jos smo napisali da se izvinjavamo FF7-ci.
I zar je toliko vazno ko je dobio uloge? alex5ko ispade nije covjek? Je li to vazno? Anime
Vazno je da je smjesno i da su se svi nasmijali i prema ovome ispade da nevolis parodije.
XD

@Jashin
Ozbiljno? XD
Jednostavno mi je nekako Yuffie bila za Sunu posto Suna cesto stavlja onog Sai-ja u svoj sig pa posto je on i Yuffie ima "slican" izgled kao i on odluceno je da Yuffie bude Suna... Anime

Reply
#32
(2008-09-23, 00:27)Drago del Fato Wrote: @Jashin
Ozbiljno? XD
Jednostavno mi je nekako Yuffie bila za Sunu posto Suna cesto stavlja onog Sai-ja pa posto je on i Yuffie ima "slican" izgled kao i on odluceno je da Yuffie bude Suna... Anime
Pa.. Karakter je skoro pa i sličan. XD
Reply
#33
(2008-09-23, 00:27)Drago del Fato Wrote: @Jashin
Ozbiljno? XD
Jednostavno mi je nekako Yuffie bila za Sunu posto Suna cesto stavlja onog Sai-ja u svoj sig pa posto je on i Yuffie ima "slican" izgled kao i on odluceno je da Yuffie bude Suna... Anime

He, he... 'Uloge' su savim na mjestu Big Grin
Summer rain
Reply
#34
(2008-09-22, 23:48)Frog_Hermit Wrote: moram rec da ste uspjeli unistit veoma dobar anime movie Sad, al to na stranu, nije ni lose, Jashin je ispala ko najbolja zenska a Suna ona koja je 'annoying', alex5ko cak nije ni covjek, cini se da foste na kraju nije dobro proso... XD

Decko ti imash nekih problema? Ne budi douchebag.

Ne odnosi se ovo samo za ovaj post neko konkretno na tvoje ponashanje i odnos prema drugima. Ok je to shto izjasnjavash svoje misljenje, ali malo koristi ono shto ti je u lobanji pre klika na "post" dugme.

Kraj, nemoj nishta da odgovarash. Ne zelim spam fest ovde.
Reply
#35
Moram reći da sam se jako razočarao kad je krenuo filmić, ja sam po najavi mislio da ste vi ovo sinhronizovali a ne titlovali Big Grin al dobro je i ovakvo Smile

Imate jednu grešku, pri kraju Foste kaže da je DDF bio mod. E dok sam ja džukela ti nećeš biti mod! XD XD XD
Kako se beše zove taj džukac Rad ili Red pa neki broj...

EDIT
Quote:He, he... 'Uloge' su savim na mjestu Big Grin
aaaaaaaaaaa?????????
Reply
#36
Huh? Gdje? Evo sad sam pogledao zadnje djelove teksta i nisam primjetio nista oko toga...
Ako mislis na ovaj dio:
Foste: Why are you saying such things?
Foste: Because once...
Foste: You were too!!!
To je od prilike pravi prevod... a nismo bas znali sta da stavimo tu... pa smo ostavili original XD
A ti nisi dzukela! XD Nego jedan lepi macak! XD

Reply
#37
(2008-09-23, 00:35)alex5ko Wrote: EDIT
Quote:He, he... 'Uloge' su savim na mjestu Big Grin
aaaaaaaaaaa?????????

To se odnosilo na Sunu i mene... da ne bi bilo uvrijeđenih Big Grin
Summer rain
Reply
#38
ha ha ha nasmejalo me XD
Odlicni ste.Meni se jako svidao i dobro da nije sinhronizacija nego natpis.Mnogo ste fino uklopili text. Mogla bih pogledati jos koji ovakav "anime".Volim parodije .Onegai...napravite jos koji Big Grin Anime
Life is each moment you live to the fullest,until the time you disappear
Reply
#39
(2008-09-23, 00:27)Drago del Fato Wrote: @Jashin
Ozbiljno? XD
Jednostavno mi je nekako Yuffie bila za Sunu posto Suna cesto stavlja onog Sai-ja u svoj sig pa posto je on i Yuffie ima "slican" izgled kao i on odluceno je da Yuffie bude Suna... Anime

hehe, nemoj slušati Jashin XD
Uloge su odlične Anime
[Image: sig2t.png]
Reply
#40
odlična parodija...i ispravak navoda gore-suna nije annoying u stvarnom životu...što god jashin napisala... :p
[Image: icdmsign.jpg]




Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)