AO Parody ^^
#1
Toungue 
Za sve koji su se pitali ZASTO je Foste neko vrijeme bio mod pa prestao pa je sada opet...
I kada ste pitali nekoga on bi vam odgovorio da je bilo jednokratno, no doslo je vrijeme
da vam odamo tu tajnu.
AO intelligence je nakon duze istrage iz njihovog HQ-a pronasao i poslao nam video zapis u kome se jasno vidi sljed dogadjaja preko kojih su osvjetlili tajnu zasto je Foste nekad davno bio lisen ranga moderatora.

Sada svi VI imate pristup ovoj vrucoj insider informaciji... IMATE PRAVO DA ZNATE!
Evo linka:
AO Parody(61.67MB)

EDIT:
Gledaj online (skin zvjezdicu) -> http://www.daily*motion.com/DDF_Arek/video/11487799

(Skidajte brzo CIA i FBI rade na tome da ga uklone zbog conspiracy sumnji)

Nakon sto pogledate citajte dalje:

E ovako ovo je u sustini jedna mala AO parodija, ne brinite nikog nismo vrijedjali i ako slucajno jesmo javite nam se da
se licno izvinemo jer to stvaaarno nismo htjeli.

Ovo je isjecak iz Final Fantasy Advent Childrena koji je posluzio kao osnova (i inspiracija) za hardsub-parodiju
koji smo do same srzi oskrnavili.

Special thanks:

The Admins - for not banning us for this (maybe? If you are IT WAS ALL FOSTES IDEA!)
The subtitle creator - for allowing us to make this perfect through many days of hard work (2 hours actually)Toungue

Special Sorries:
Final Fantasy 7 in General:

Foste: I love this game and I really hope no die hard fans mind... Please bear with us.
Inuyasha - for not appearing directly
Pegla - for not appearing at all SORRY probali smo!

I da razjasnimo jos par stvari:

1.We are not THAT hot...
2.Hindo is not black. Toungue

Foste vas sve pozdravlja jer je trenutno u Banjaluci (pokusava si nabaviti tamo stalni net da nas terorise na 24 satnoj bazi).


Beware he came back XD

Reply
#2
E ljudi ovo je preveliko, ajde mu srozajte kvalitet pa okačite na youtube ili opet ovde gde ste i ovaj Smile
Reply
#3
Jel samo ja ne mogu da outputujem video iz tog fajla?
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#4
(2008-09-22, 04:41)Gray Fox Wrote: Jel samo ja ne mogu da outputujem video iz tog fajla?
Izgleda. Ja sam ga sad odgledao. XD
Mogu reći samo da je odličan.. XD XD
Reply
#5
Nisam htio utrpat na YouTube zato sam se bojao da se nikom ni ovaj ne svidit...
Evo sacekajte malo pa ce biti... nadam se... posto nisam nikad uploadovao nesto na youtube prije... Anime

Reply
#6
Its k, jer meni nema slike XD Curse you vista!
Reply
#7
(2008-09-22, 09:38)Inuyasha Wrote: Its k, jer meni nema slike XD Curse you vista!

kak je meni sve dobro, nema vista nista s tim Toungue
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#8
Meni se nepokazuje slika, samo zvuk, ajde drago uploadaj na youtube BRZOOOo!!!!!!
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#9
(2008-09-22, 10:16)Manzi Wrote: Meni se nepokazuje slika, samo zvuk, ajde drago uploadaj na youtube BRZOOOo!!!!!!
Sheesh guys.. Pa koje vi codece koristite?
Reply
#10
Imam CCCP ili kako se već zove, zašt???

Ok, radi na KMPlayer, ovo mu je još jedan veliki +
[Image: hao-1.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)