Cabal online
#11
ne bih znala kako su napredovali dok nisam imala laptop al ja sam na početku još 32 lvl il 33 nisam sigurna Big Grin
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#12
Pridružiće se još i Perin. U koje vreme igrate i da li noobovi mogu sa vama da igraju ili kako to ide, nikada nisam igrao mmorpg.
Reply
#13
ma tu u biti igra svako za sebe, nekad idemo skupa na misije ali za to moramo bit gotovo isti lvl posto su misije tipa ubij 10 zmija a te zmije ne mos ni pomislit ubit ak nisi bar lvl 25 i tak nes Anime

inace planiramo napravit svoj Guild (samo treba prvo novac skupit XD, ja imam negdje trecinu) i trenutno sam lvl 51 Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#14
Pa normalno što nas je više to veći guild može bit i onda igramo Big Grin Big Grin ja si moram samo skinut igru pa ću i ja nastavit Wink
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#15
Koliko para treba skupiti za osnivanje gilda? I jel ima gildskih ratova i tako te stvari...

Inače za sve što imaju problem ili žele da skinu igru evo linkova

Igra 702mb
http://www.cabalonline.com/download/inst.../setup.exe

Ekspanzija The Lost World - March 2009 28,5mb
http://www.cabalonline.com/download/inst...0World.exe

Ekspanziju treba da instalirate u isti folder gde i igru.


Kako možemo da se frendujemo jer moramo da se nađemo u igri?
Ja sam SharinganA Wink igram na Marsu.

EDIT
Napravio sam novog lika, warrior DemonCutter, takođe na Marsu.
Reply
#16
imam prob sa njim nece da mi udje u igru
pocne uvodna skica sa reklalama i onda se iskljuci
Reply
#17
heh bas sam bio presto igrat na neko vrijeme jer sam mislio da ima samo 3 mape\svjeta i onda skuzio da na 50lvl dobijas novi Big Grin Big Grin, odma mi se opet igra Smile, i takoder sam skuzio da ih jos 6 ima koje jos nisam otkljuco(ili sta vec) Big Grin Big Grin

(2009-04-07, 01:54)alex5ko Wrote: Koliko para treba skupiti za osnivanje gilda? I jel ima gildskih ratova i tako te stvari...

Kako možemo da se frendujemo jer moramo da se nađemo u igri?
Ja sam SharinganA Wink igram na Marsu.

za osnivanje guilda treba 10 000 000Alz, to cu ja skupit jer sam najblize, vec imam pola Wink
za ratove izmedu guilda ne znam ali znam da imaju svako malo neki ratovi i za to su otvoreni onda novi kanali i tako... (ali prvo moras bit bar lvl 60 - 70 Anime)

moramo bit oboje online u igrici da bi se mogli dodat pod buddy Smile
my game name: [spoiler]NegativePlan[/spoiler]


(2009-04-07, 09:24)lazarito Wrote: imam prob sa njim nece da mi udje u igru
pocne uvodna skica sa reklalama i onda se iskljuci

hm..., ne znam zas ali vjerojatno se jos nekom nes tak desilo pa ono probaj potrazit na netu ili na forumu od cabal Anime


EDIT: e i da olaksam onima koji nisu skuzili - ona "tipkovnica" kad se ulazi u cabal cini se da se slova mjenjaju svaki put ali nije, ima 4 vodoravna reda i u tim redovima se poredak slova ne mjenja nego samo poredak redova Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#18
lazarito potraži All in one pach i instaliraj ga to je sve radiće posle toga Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#19
Atm skidam igru, pa cu se i ja joinat, pa ako manjka koje klase za buduci guild, recite pa da to napravim, trenutno razmisljam o Warrior-u i Force Shielder-u.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#20
Lazario meni je ovo isto bilo, podesi Zone Alarm ili neki drugi FireWall što koristiš.
Uzeo sam klasu Blader, još kad bih mogao treći mač da nabim u usta XD
Pegla je Wizard.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)