Cabal online
#21
(2009-04-07, 10:45)alex5ko Wrote: Uzeo sam klasu Blader, još kad bih mogao treći mač da nabim u usta XD

ja sam isto blader, Eleran je wizard, Yoko force blader (mislim) a Dream archer Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#22
Nisam igrao dugo možda i predugo ali sad mislim da ću da se malo vratim Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#23
He he bio batalio igru vec nekih nedelju i po dana, ali sad kad vidim da ekipa ponovo zakuhava tako i meni nekako se opet igra, veceras odo da otpadam Big Grin by the way tamo sam isto ko i ovde, znaci Eleran, moj cilj je da stignem onu loshagiju negative plane u levelima, e sad on mi grba dao da gledam naruta posto sam krenuo da ga stizem i sad eto odgledao 250 epizoda naruta i sad mogu opet da igram XD
by the way trenutno najveci problem koji imamo jeste naziv gilda tako da ako neko ima neku extra ideju vichite...he he sad kad vidim da i Alex5ko igra moram da se vratim Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#24
Eleran nes ti mene nikad stic Toungue Toungue XD
e i da za guild treba ime smislit, ja sam skupio gotovo 5 500 000 Alz, sad mi po misiji daju bar 50000 tak da ce brze ic skupljanje novca Wink
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#25
Da li u gild može da se uđe tek posle lv 90, video sam da ima gild warovi ali su od lv90 pa do lv170.

Igram kanal 2 Beginer, da li su svi kanali isti ili...?
Reply
#26
(2009-04-07, 13:14)alex5ko Wrote: Da li u gild može da se uđe tek posle lv 90, video sam da ima gild warovi ali su od lv90 pa do lv170.

Igram kanal 2 Beginer, da li su svi kanali isti ili...?

ma mos uc u guild kad os, bar mislim XD, isprobat cemo za 3 - 4 dana, mozd i manje Wink, osim toga na 40lvl vec mos napravit guild samo ak imas para dovoljno Anime

bio sam uso par puta u neki drugi kanal i ak ima razlike ja nisam skuzio Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#27
Našao sam neku Chaos Lapmu, ne kontam čemu služi ali mogu da je prodam za 250 000 Smile
Reply
#28
(2009-04-07, 13:49)alex5ko Wrote: Našao sam neku Chaos Lapmu, ne kontam čemu služi ali mogu da je prodam za 250 000 Smile

haha XD, preracuno si se, ta lampa ti kao sadrzi unutar sebe nes tipa potion i slicno sta ne vrijedi 250 000 Anime, nemoj ic prodavat nego desni klik na nju i vidi sta je u toj lampi i pazi da prvo nestisnes close prije neg uzmes ono sta je unutra Wink
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#29
Hvala, mada kada stavim da je prodam pise 250 000 ili je pisalo 25 000 mada prilicno sam siguran da je pisalo 250 000 mada bilo je oko 3 ujutru XD
Reply
#30
jedno off pitanje, da li neko igra Perfect World? Big Grin
[Image: inxqat.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)