One Piece Igre
#11
@dasunka
Za pricu o Naruto igrama imas Naruto igre temu . Ovdje se pise o One Piece.

@Nine Tail Fox
Prestani sa one-liner komentarima koji nemaju smisla inace ce biti tretiran kao spam a ti kaznjen.

Reply
#12
za sad igrao samo Battle Stadium D.O.N i Jump Ultimate Stars. u fazonu super smash bros samo sto umesto nintendovih likova napravili cross over weekly shonen likova. odlicne igre. nazalost J only
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#13
One Piece Gigant Battle 1 i 2

Ne znam da li ste igrali,ali radi se o Nintendo DS igrama koje su previse dobre...lepa "8-bit" grafika,GOMILA likova (sto normalnih,sto suport likova),zarazna muzika i sati i sati zabave... XDD

U igrama je obuhvacena kompletna OP prica do posle Fishman Islanda, podeljena na dve igrice.....ja vec dva,tri meseca igram samo prvi deo jer ima toliko stvari za otkljucavanje i previse je dobra.....danas sam poceo i drugu (na zalost ona je na Japanskom,ali postoje na netu prevodi kvestova) i nadam se da ce biti dobra kao i Gigant Battle 1... Big Grin

Ako ste fan OP-a onda je ovo jedino sto vam treba.........ukoliko nemate PS3 i One Piece Kaizoku Musou a u tom slucaju vas izuzteno mrzim.... XD
Reply
#14
Mislim da sam igrao malo dvojku (cisto probao). Podseca me dosta na Jump Ultimate Stars, samo sto je ovo OP only i prati pricu.

Cujem da taj Kaizoku Musou izasao skoro na engleskom. Eh, sad samo da se nabavi PS3. Koei je odlican posao uradio sa Hokuto no Kenom, tako da ocekujem mnogo od te igre.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#15
Pa podseca malo na JUS,ali su sprajtovi mnogo bolji i okruzenja i sve......po mom misljenju do sada (ako izuzmemo Kaizoku Musou) najbolje dve OP igre...
Eh taj Sony..... PS3-ruining poor children childhood till 2007....XDDD
Reply
#16
One Piece Pirate Warriors je trash od igre. Oni koji imaju PS3, predlazem vam da ne kupujete pare za tu igru. Ja nisam fan One Piece ali moja mladja sestra umire za ovim animeom, i veoma je razocarana sa igrom. Grafika je dobra, story mode je veoma kratak, borbe su dosadne, igre ja za tesku decurliju, tako da bih vam predlozio igru DEAD OR ALIVE 5 - veoma jaka igra.
Reply
#17
E ja sam bas dosta ocekivo od igre i bas sam hteo da je skinem Sad ali sta da radim, valjda ce izaci jos neki deo XD
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#18
(2012-10-03, 13:38)pera94 Wrote: E ja sam bas dosta ocekivo od igre i bas sam hteo da je skinem Sad ali sta da radim, valjda ce izaci jos neki deo XD

Kako mislis *hteo sam da je skinem* ova igre je samo za PS3. LMAO
Reply
#19
Pa da, ja inace ne kupujem igrice XD a hteo sam da je skinem za xbox posto ps3 nemam.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#20
(2012-10-03, 14:35)pera94 Wrote: Pa da, ja inace ne kupujem igrice XD a hteo sam da je skinem za xbox posto ps3 nemam.

Veruj mi nista neces propustiti ako je ne budes igrao. Kad se mojoj sestri nije svidelo, koja bi prodala dusu djavolu da se pojavi na 2 sec u tom svetu ahahh lepo sam ti rekao.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)