One Piece manga (Warning! Spoilers!)
Meni se strasno svidja u kom pravcu sve ovo ide. Bas mi se svidja sto ne ide onom logikom Mugiwara vs Everyone kako to obicno biva u shounen mangama. Vec tacno vidis kako polako dobija svoju vojsku i flotu kojom ce na kraju da ide u rat. Da su isli onom varijantom oni kao posada idu protiv Kaida sami, bilo bi mi malo bzvz, ovako ce opusteno da se odigra jos jedan war arc. Mozda cak i vise war arc-ova. Da ne zaboravimo da su tu Blackbeard vs Dragon i ekipa. Iako sumnjam, ali bilo bi kul da vidimo malo flashback Marco vs Blackbeard war, ali cisto sumnjam, mozda bude eventualno nesto u vidu Marco se priseca kada dodju po njega pa ga pitaju za to.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
znajući OP biće, ali ne verujem da će da nadmaši Ace vs BB
Reply
I jos jedan dobar chapter. Oda is on a roll! Ne bih nikada rekao da ce fajta ovako da se zavrsi. Sva nagadjanja ko ce i kako ce da se bori protiv Jack-a, a ono na kraju otrese ga najneocekivaniji protivnik XD Uh, krece, krljacina sa carevima i supernovama Smile Pitam se ko je prvi na listi Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Sad me interesuje šta je slon u stvari, izgleda je neki bitan faktor vezan za Void Century. Ovo je prezanimljivo, poslednjih 10ak chaptera su baš super. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
ovaj chapter mi se jako svidio , ovaj arc je puno bolji od prijašnog koji je dosta smorio , ovaj arc će biti jedan od najboljih arcova , a mozda i najbolji Big Grin
Reply
Realno, jedina dobra stvar u ovom chapteru je što znamo da neće biti smaranja sa Džekom... što je supeeeeeeer! Big Grin
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
dobar je chapter bio, taman ga cito i pomislio zasto ih slon ne odvali.. ma nece to to bi bilo prejednostavno.. kad ono XD

a i malo mi krivo da luffy se nije borio sa jackom jer sad ce uskoro na kaida a luffy nije dovoljno jak jos, ni blizo, sa druge strane mozda je oda rijesio ovo na brzinu pa ce nam naplatit to sad kad odu spasavat sanjija, ce trajat i trajat.. drzte gace
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Meni jedino sto pada na pamet je gear 5th. Drugacije ne vidim kako moze da stane na crtu bilo kom Emperoru. A i sto se tice Big Mam, ne verujem da ce tu biti neke ozbiljne fajte. Pogotovo zbog onog sa Lolom iz Thriler Bark arka. Nami i dalje ima vivre card za Big Mam od Lole.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Gear 5th/Overdrive "Monkey Devil Awakening" | One Piece Theory | Ch. 821+ [Spoilers]
https://www.youtube.com/watch?v=dpnTeTGyupU
Reply
Znači sad ide Sanji rescue arc. Big Grin
Ovo sa Vivi na kraju je zanimljivo, baš nisam očekivao da nju ponovo vidim u nekoj značajnoj ulozi.
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)