One Piece manga (Warning! Spoilers!)
za sada nema loših, simpatična Sanjieva rodbina i nadam se da neće biti na suprotnoj strani.
Reply
nitko ne prati OP bas?? mjesec dana bez komentara

ja u biti ne pratim vise, nisam siguran dali cu nastavit kasnije ali smorilo me skroz

uz sav epic dio u OPu ima i onaj los i nezaobilazan dio a to je konstantni proljev novih bitnih i nebitnih likova, od 800 chaptera OPa imam osjecaj da bi se sa upoznavanjem novih likova moglo ispunit cak 300, nemam volje citat te gluposti, nitko ne prati OP zbog novih likova nego da vidi sta ce bit sa glavnim likovima, presporo i prekrcato je, tako da i cak i vi kojima se jeb eno svida, ipak ne komentirate previse radnju, sve to ima svoje pozitivne i negativne strane, za mene su negativne prevelike, mozda nastavim kasnije pa nabrzinu procitam, preskocim sva ta izdrkavanja sa novim likovima i mini zapletima koji sluze da zapletu drugi zaplet koji sluzi da zaplete drugi zaplet....
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
kako bi inače rastegao još više nego što već jeste, jbg što više kaplju $$ tako on više rasteže sa ubacivanjem likova. samo ova Sanjieva porodica ima već preko 5 članova, pa big Mama, verovatno će i njenu prošlost da vidimo. poslednji chapteri su ok, malo je spao tempo, no nisam hteo da dupliram post i čekao da neko baci kom, ali prc
Reply
http://www.animenewsnetwork.com/daily-br...ed/.104500
Reply
@Ero-Senin: Zasto da komentarisem kad svi imaju samo nesto da kenjaju o mangi. Meni licno je zanimljivo i ne zelim da si kvarim utisak tako sto cu ovde ubedjivati nekoga u nesto. Ono malo ljudi sto imaju slicno misljenje i gotive OP, sa njima komentarisem uz kafu i samim tim nemam potrebu da trosim snagu na prepucavanja ovde. Ako posle svih ovih silnih arkova nisi navikao da ce u svakom novom arku biti novi likovi sa svojim mini pricama, onda nemam pojma kog vraga si uopste citao do sada? XD Ja cu nastaviti da citam i cekam komentare od Veleta i jos par clanova sa kojima delim slican ukus. Do tada, kulijana Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
^ Evo me. XD Dobar je poslednji chapter. Izgleda da Germa nisu ništa posebno, Sanji se borio sa 10% snage protiv šefa organizacije. Da li će SH morati na Big Mom da udare kako bi oslobodili Sanjija? Nešto mi nelogično, ovo bi trebalo da je detour pre Kaido fajta. Ono na Sanjijevim rukama su one eksplodirajuće ogrlice (u ovom slučaju narukvice) koje imaju Tenryuubito. Tu ogrlicu je Rayleigh nekako skinuo sa Keiminog vrata koristeći haki. Možda će tako i Luffy da ih skine Sanjiju.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
@Vele: Mislim da ni Germa nisu pokazali sve sto imaju. Ipak mu Sanji treba ziv i manje-vise netaknut za svadbu, pa verovatno ni on nije pokazao sta moze. Sto se brace i sestre tice, tu vec kontam da ima slabijih, ali sigurno buraz broj 1 nije za baciti Smile
Sto se Big Mom tice, vise nisam siguran. Jimbei, Sanji, dosta se tu zapetljalo tako da mozda ipak bude i fajte do kraja.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Konacno smo saznali df od Big Mom, kao i kompletno ostrvo sa cudnim kreaturama, a i Lola se konacno spominje, tako da dolazimo polako do povezivanja sa Thriler Bark. Interesantan chapter, dosta informacija, a i konacno privodi se kraju deo sa sumom.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Lola confirmed, yay. Big Grin To je dosta stara teorija, davno sam za nju čuo. Ali obzirom koliko Big Mom ima dece, ne znam da li će to biti od ikakve koristi.

I da, Big Mom je nimfomanka confirmed XD Pih, odvratluk XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Mene zanima da li moze sa tim abilitijem Big Mom sebi da produzava zivot. A sto se tice Lole, nisam siguran da ce imati nekog preteranog udela. Tacnije imace, ali nece imati neku life saving situaciju zahvaljujuci tome sto su je spasili od Morije.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)