Hajime no Ippo [zavrseno]
#1
[Image: hajime-no-ippo-copy.jpg]


Naslov: Hajime no Ippo
Kategorija: TV
Epizoda: 76
Zanr: Shounen, Sport, Boks, Borilacke Vestine, Borba
Godina izdavanja: 2000-2002
Studio: MADHOUSE

Opis AnimE:

Ippo Makunouchi je luzer. Nema prijatelje, svoje slobodno vreme provodi pomažući smojoj majci oko posla, a konstantno je zlostavljan od strane siledzija. Ali jednog dana sve se promenilo kada je bio spašen jos jednog batinanja od strane Takamure, profesijalnog boksera. Uskoro, Ippov život se preokreće sa žudnjom za novo odkrivenim sportom, ali njegov novi nacin zivota je daleko od lakog! Pre nego sto moze da pomisli da postane šampijon, moraće da prevazidje svoje najveće protivnike i da nauči šta posvećenost sportu stvarno znači.

Moj Komentar:

Kada sam cuo radnju ove AnimE a pogotovu da se radi o boksu nisam ima zelju da gledam!
Ali nakon odgledane prve epizode sve se promenilo...Svakom bih ovo toplo preporucio!!!
Do not walk in the footsteps of others because you would leave no trace.
#2
Jedva čekam tvoje prevode Smile
#3
uuuu ako ne budes zastao sa ovim onda cu nastaviti da gledam Big Grin
[Image: Like_Student__Like_Master_by_colorxmexeden.jpg] Words Lie. Your Face Doesn't
#4
Dobar izbor Big Grin
[Image: forumrulesi.gif]
#5
Meni se čini da je ovo xtra anime
#6
Izgleda da se svima cini da se radi o extra stvari.
[Image: 76561198078674713.png]
#7
Posto mi je ovo prvi put da radim prevode za ovaj sajt neznam kome da se obratim oko podizanja prevoda na ovu stranicu....
Ako neko zna mada verovatno svi neka me obavesti!

Unapred hvala!...
Do not walk in the footsteps of others because you would leave no trace.
#8
(2009-07-02, 10:16)HERZIKA Wrote: Posto mi je ovo prvi put da radim prevode za ovaj sajt neznam kome da se obratim oko podizanja prevoda na ovu stranicu....
Ako neko zna mada verovatno svi neka me obavesti!

Unapred hvala!...

Saljes meni na: gojkok[at]mail.ru
[Image: 76561198078674713.png]
#9
ja sam takođe hteo da krenem sa prevodođenjem Ippo-a, čak sam i pribavio verziju sa soft subom, ali ne mogu da nađem pravu našu reč za "boxing gym", sve ostalo je manje-više laganica
#10
Teretana ili Sala za boks. Koliko znam kod nas mena takvih stvari gde je unutar teretane ring.




Users browsing this thread: 1 Guest(s)