AO Parody 3!
#1
Nekad davno... mada ne ono jeftino isfucano davno koje cujete u bajkama i sapunicama, daaaaavno dok je AO jos bila ideja u glavama nasih admina, GoKu je bio svjeze sastavio pravilnik (i bio malo bucmastiji pride nego sto ga sad znamo) i sa Peglom je bio na anime con-u. Tada je ideja o nasoj maloj zajednici jos vise procvijetala. E problem je bio... They dropped the cookie of destiny (GoKu homemade formula). Anyone who eats from the cookie shall attain absolute mod/admin powers... And a boy called Inuyasha found it... An epic clash good vs. evil! Enjoy another great find from the AO history archives! who will win? Find out...

Download Ovdje - Megaupload
Ako dobijemo jos filesharing servera bice postovani

Nas standard disclaimer:
1. Ne zelimo nikoga vrijedjati i sale su dobronamjerne.
2. Znamo da smo se inace na sopstveni racun salili ali... since no one seems to mind others will get a turn too Anime.
3. Nadamo se da cete uzivati, i bar se nasmijesiti.
Disclamer
Parodija sadrzi dosta rijeci koje bi neki mogli naci prostim. XD XD

Source: Tenacious D - The pick of destiny

-------------------------------------------------------------------------------------

Za one koji nisu u toku, mogu pogledati prve dvije parodije na linkovima dole:
AO Parody 1
AO Parody 2

-------------------------------------------------------------------------------------

Drago & Foste

Reply
#2
Bahahaha XD U guys are f****'n sick XD Trebali ste staviti 18+ XD

Odlicno, svaka chast XD
Reply
#3
U pravu si XD XD XD
Done XD

Reply
#4
aaaaaaaaahahahhahahahahahahha kako prejakooo jadan pegla skoro je bio rejpan XD XD XD svaka čast baš je odlično me wanna see more in future Anime umm btw i taj film je prezakon tako da ga preporučam svima Anime
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#5
Skinuo sva 3 dela, i sad cu ih pogledati.
EDIT:
This was PWNsome Anime
Odlicno uradjeno, padoh sa stolice od smeha. Tenacious D, I mean Anime-Overdose FTW!
Nastavite sa ovim Big Grin
@Kira: Use JDownloader Anime
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply
#6
aaaaaaaaaaaaaa freakin internet...neko zauzeo rs i ne skida se sa njega....al taire doneces mi kad se vidimo Big Grin
ako je kao prethodna dva-ekstra je...ali ostaje da vidim pa cu onda proceniti Big Grin
[Image: mwyuyb.jpg]
--- http://myanimelist.net/animelist/kira993 ---
moja anime lista
Reply
#7
Odlično XD XD XD
Reply
#8
(2009-06-29, 23:22)Yoko_Ritona Wrote: aaaaaaaaahahahhahahahahahahha kako prejakooo jadan pegla skoro je bio rejpan XD XD XD svaka čast baš je odlično me wanna see more in future Anime umm btw i taj film je prezakon tako da ga preporučam svima Anime

slažem se sa Yoko keep up the good work XD Big Grin
[Image: inxqat.png]
Reply
#9
Prejako. XD XD
[Image: moonsig86246236.jpg]
Reply
#10
Prve dve parodije su prejake XD Svaka vam chast,odlichno ste ih uradiliAnime A ovu trecu mi downloaduje i nece da pusti posle...damn...prokleti komp...
[Image: VocaloidSignature1.png]
Only a deep belief in karma keeps me off the rooftop with an A-K47
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)