Korejski film
#21
Ne znam mene su malo smorili njihovi filmovi... Samo kung fu i slicne stvari... Lepo je to super izgleda, ali ne u svakom njihovom filmu (skoro)...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#22
(2010-04-08, 20:32)Nine tail fox Wrote: Ne znam mene su malo smorili njihovi filmovi... Samo kung fu i slicne stvari... Lepo je to super izgleda, ali ne u svakom njihovom filmu (skoro)...

Haha jooj pa šta si ti gledao..Big Grin kakav kung-fu u svakom filmu O.o
imaš razne žanrove..da si malo bolje čitao thread našao bi i horrore i komedije i romantiku i detektive bez kung-fu-a..
evo preporučila sam film Attack on the Pin-Up Boys, školski film, bez kung-fu-a i sa odličnom komedijom! ak hoćeš komediju/romantiku/školu gledaj Girl X Girl, He was Cool; psihološki/horor Tale of Two Sisters, To Sir with Love(Seuseung-ui eunhye), psihologija Bi-mong, muzika/romantika Secret, avantura/akcija/komedija Joheunnom nabbeunnom isanghannom...
ovo je samo delić mogućih dobrih filmova..
neću više smarati, a ti ako hoćeš pogledaj..Anime
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#23
Da te covek ne zna reko bi da si opterecena korejskim filmovima... LOL
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#24
The host je mnogo dobar Korejski film.
To je takodje i najprofitabilniji film u korejskoj kinematografiji.
Reply
#25
He was cool je dobar film. Big Grin
Bas mi se svideo. Love
[Image: 2.png]
Reply
#26
http://www.youtube.com/watch?v=86dTjK-A5GY

Judi, judi evo jednog pravo moćnog filma iz Koreje, Južne (^_^)
Chuck Norris ne ide u lov jer rijec 'lov' podrazumijeva mogucnost neuspjeha. Chuck Norris ide ubijati. Big GrinBig Grin
Chuck Norris je brojao do bezbroj - dvaput.Big GrinBig Grin
Chuck nema penis poput konja... konji imaju penis poput Chucka NorrisaBig GrinBig GrinBig Grin
Reply
#27
Toplo preporučujem sve filmove Kim Ki-Duka. Njegov film Samaritanka je čak dvaput bio na TV, u odličnom terminu oko 2-3 ujutro.
Reply
#28
Nine tail fox> haha Rolleyes pa znas kako gledam ono sto valja XDToungue

SnG> drago mi je sto ti se svideo HwC Thumbs up!

btw ljudi preporucujem vam sve filmove od Lee Jun Ki!!!!!Thumbs up!
Fly Daddy Fly, The King and the Clown, The King and I..


i obavezno neizostavni korejski fantasticni film ANTIQUE BAKERY sa Kim Jae Wook Love XD najjj je Thumbs up!
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#29
Jučer pogledala The quiet family, crna komedija s mnogo leševa. Od horora preporučujem Apartment i nešto manje jezivu Acaciu.
I milosrdni stolac sad već na me čeka
I čini mi se da glava mi gori
I skoro želja iz mene sad zbori
Da krojenju te pravde jednom dođe kraj
Reply
#30
[Image: quick-20110810.png?w=500]

Film: Quick
Država: Koreja
Žanr: akcija komedija

Film je suuuuuuper i toplo ga preporučujem



Chuck Norris ne ide u lov jer rijec 'lov' podrazumijeva mogucnost neuspjeha. Chuck Norris ide ubijati. Big GrinBig Grin
Chuck Norris je brojao do bezbroj - dvaput.Big GrinBig Grin
Chuck nema penis poput konja... konji imaju penis poput Chucka NorrisaBig GrinBig GrinBig Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)