Pesme Leda i Vatre, George R.R. Martin
#21
Biće Smile
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#22
Procitao sve sto dosad izaslo i sta reci osim da mi ostaje sao da se nadam da ce Martin konacno da izbaci novu knjigu posle par pomeranja termina
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#23
Bez brzanja. Dok bude dobra knjiga, ja sam zadovoljan, makar i za godinu dana.
[Image: sense-1.jpg]
Reply
#24
Evo ja sam se natjerao da je počnem čitat....
to će biti moja prva pročitana knjiga Smile
Reply
#25
(2009-11-02, 16:08)Zerg Wrote: Evo ja sam se natjerao da je počnem čitat....
to će biti moja prva pročitana knjiga Smile

Kako misliš prva pročitana knjiga? Uopće??? O_o
[Image: sig2t.png]
Reply
#26
Pre oko nedelju dana završio sam prvi deo Igra Prestola i veoma mi se dopala knjiga, prilično nepredvidljiva priča.Smile sad pošto nisam u bg-u moram malo da se strpim dok ne kupim drugi deo. Za to vreme sam počeo da čitam Hedge Knight strip (elektronskom formatu) takodje od Martina, radnja je oko 90 godina pre dešavalja Pesme Leda i Vatre, deluje zanimljivo. Smile Imao sam prilike da listam ovaj strip kod nas u nekoj radnj (ili možda u inostranstvu) no tad nisam bio uveden u Martinov svet pa nisam ni kupio, sada bi bilo drugačije. Tako ako neko zna gde se kod nas moze naći neka javi.Wink
[Image: inxqat.png]
Reply
#27
(2009-11-03, 14:50).Suna. Wrote:
(2009-11-02, 16:08)Zerg Wrote: Evo ja sam se natjerao da je počnem čitat....
to će biti moja prva pročitana knjiga Smile

Kako misliš prva pročitana knjiga? Uopće??? O_o

Da ( ne šalim se, ne sećam se da sam ikada pročitao knjigu - neke sam počeo al max 20 %, a i to je bilo pre 6-7 god. XD)
Za sve postoji prvi put... Toungue
Reply
#28
Sad ste me nalozili na ovo i na Wheel of Time, Robert Jordan, moracu u skorije vreme da kupim knjige i da ih citam.
Jos ako i zatvore skole sada, tek onda ima sve da procitam. XD
Reply
#29
Ja ne smem da se usudim da počinjem Martina... Obaveze na faxu mi ne ostavljaju vremena za čitanje "u jednom dahu", a dobar fantasy samo tako mogu da čitam... X.X

Ovaj post je čist spam, ali htedoh da podelim svoju tugu sa vama. &-)
"The wise speak only of what they know." J.R.R. Tolkien

http://striderxiii.blogspot.com
Reply
#30
Sinoć sam krenuo sa drugim delom treće knjige Oluja Mačeva - Krv i Zlato, moram pohvaliti snagu knjige kao i prethodnih delova. (još sam pod uticajem događaja sa 118 stranice, ko je čitao zna na šta mislim)
[Image: inxqat.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)