Nekronomikon, Hauard Lavkraft
#11
Jedino da odes u Narodnu Biblioteku iznajmis njegove knjige ( kao ja ) zatim se zaludis citajuci ( kao ja) i onda ih " zaboravis " vratiti ( kao ja ) XD
Reply
#12
(2009-09-22, 23:03)Last Exile Wrote: Jedino da odes u Narodnu Biblioteku iznajmis njegove knjige ( kao ja ) zatim se zaludis citajuci ( kao ja) i onda ih " zaboravis " vratiti ( kao ja ) XD

To sam ja htjela napraviti s Murakamijevim 'Lov na divlju ovcu'
Nema je više nigdje za kupiti, tj. prodali su apsolutno sve primjerke... čak ni u tiskari nema više... ni ne tiska se više Sad
[Image: sig2t.png]
Reply
#13
To se meni desva sa dosta knjiga pogotovu sa Star Wars ili Star Trek serijalima.
Reply
#14
Ti imaš SW knjige za iznajmiti? You lucky bastard!!!

Lavkraft je jednostavno pisac psihološkog užasa...to se vidi u Eriku Zanu, u Pacovima, pa i onoj priči....zaboravih ime, o onom umetniku što slika groteksne stvari. To mi se sviđa, što jeza uvek ostaje posle njegovih priča.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#15
Ima nekoliko SW serijala u gradskoj Biblioteci mada nijedan nije tuto finito.
Reply
#16
Meni brat kupio Nekronomikon za rodjendan. XD
Stidim se da kazem koliko sam ga puta procitala, kao da nemam pametnija posla. XD
Reply
#17
@perin:A covjece zasto sam morao ovo procitati,vec dugo trazim ovu knjigu,ali,ofc u ovoj rupi nema ni Murakamija kako treba,a o Lavkraftu da ne govorim -.-
Nego hajde popravi mi dan,gdje si je kupio i gdje je cuvas(mozda te posjetim XD)
[Image: mwyuyb.jpg]
--- http://myanimelist.net/animelist/kira993 ---
moja anime lista
Reply
#18
A i ja je trazim.... Ali u ovom cumezu, jedva nadjes bibliju u biblioteci.... vise knjiga imam ja u kuci XD
"Ako se neki posao može obaviti na dva i više načina, a samo jedan vodi u propast, biće urađen baš na taj način".
Reply
#19
ja je našao danas, lepo izdanje Smile nisam video kolika je cena ali je sigurno kupujem Smile no trenutno sam zauzet sa Pesmom Leda i Vatre ali kad porčitam sve knjige doćiće na red Anime
[Image: inxqat.png]
Reply
#20
(2009-09-22, 23:06).Suna. Wrote:
(2009-09-22, 23:03)Last Exile Wrote: Jedino da odes u Narodnu Biblioteku iznajmis njegove knjige ( kao ja ) zatim se zaludis citajuci ( kao ja) i onda ih " zaboravis " vratiti ( kao ja ) XD

To sam ja htjela napraviti s Murakamijevim 'Lov na divlju ovcu'
Nema je više nigdje za kupiti, tj. prodali su apsolutno sve primjerke... čak ni u tiskari nema više... ni ne tiska se više Sad
HahahahahahaSmile Jedna moja drugarica je imala slična iskušenja a na kraju je naručila sva njegova izdanja na Engleskom. Mislim da će i otvoriti Murakamijev fan klub.
Šta reći za Lavkrafta osim da je teško ne zaljubiti se u njegov stil pisanja a ne smem da pričam koliko sam je puta pročitao.
[Image: 46003000000v4vendettaid.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)