Stripovi
#11
No. 1 DYLAN DOG Big Grin
Jela me je snabdela tonom stripova iz 90-ih Smile Nikako sve da ih procitam... A Drunu (strip: Morbus gravis) sam procitala samo prvi broj/knjigu. Krivo mi je sto ne znam gde da nabavim ostatak Sad

Reply
#12
Dok se vi držite super junaka, ja sam čitala (još ga svako toliko pročitam) jednog većeg od svih njih... Garfield Smile
[Image: sig2t.png]
Reply
#13
Jao kako sam mogla njega da zaboravim, uvek sam ga volela iako nisam procitala mnogo stripova...
Od garfilda jedino sto sam procitala bili su oni kratki stripovi u politikinom zabavniku Smile Isto vazi i za hogara Smile

Reply
#14
ja sam ga kupovala svaki mjesec (40 brojeva + nekoliko speciala) i sada više ne izlazi... tj. izlazi ispočetka već 4. put -_-;
[Image: sig2t.png]
Reply
#15
Ih ja sam malo mladja od tebe tako da neke stvari ne pamtim ili se nisam ni rodila XD

Sad od ovih stripova koje sam skoro procitala bili su npr. sezam strip, stripoteka... Bas su mi se dopali, volim kada u jednom broju ima vise kracih stripova Big Grin A kad sam videla iznoguda, odusevila sam se Smile
Mikijeve zabavnike sam citala i skupljala kada sam bila mladja. Ali vrlo rado jos uvek kupim po neki broj ili almanah kada odem na more (prodaju ih za 30-50 centi) U poslednje vreme sam primetila da su stripovi (pogotovo mikijev zabavnik) uzasno skupi Sad

Reply
#16
(2009-09-21, 15:12).Suna. Wrote: Dok se vi držite super junaka, ja sam čitala (još ga svako toliko pročitam) jednog većeg od svih njih... Garfield Smile

Garfilda dobijam od Mags, svakoga dana na mail... + Hogara strasnog!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#17
(2009-09-21, 15:38)Amaterasu Wrote: Ih ja sam malo mladja od tebe tako da neke stvari ne pamtim ili se nisam ni rodila XD

OMG, pa nije ona baš tako stara Toungue

(2009-09-21, 15:38)Amaterasu Wrote: Mikijeve zabavnike sam citala i skupljala kada sam bila mladja. Ali vrlo rado jos uvek kupim po neki broj ili almanah kada odem na more (prodaju ih za 30-50 centi) U poslednje vreme sam primetila da su stripovi (pogotovo mikijev zabavnik) uzasno skupi Sad

I ja sam ga nekad znala čitati, kada sam bila mlađa... bilo je tu baš finih stripova Big Grin

Garfielda tu i tamo maznem sestri... on je definitvno neuništiv XD
Summer rain
Reply
#18
Sandman!

Jedini nejapanski strip koji citam Anime. Odlicna prica, ne dopada mi se art doduse.
Gaiman je odlican storyteller. Anime
[Image: hardug2.png]
Reply
#19
E ja se ipak drzim malo ozbiljnijih stripova tipa From Hell , V for Vendetta , Watchmen ( Alan Moore the KING ) Ectokid ... Odavno sam batalio Marvel i DC.Comics-ove shonen stripove Big Grin
Reply
#20
(2009-09-20, 23:50)Perin Wrote: Grafičke novele, stripovi...šta god Smile
Ovo mi privuklo pažnju (profesionalna deformacija, šta ćete Smile), pa me interesovalo: da li još neko na ovom svetu koristi termin stripovani romani ili sam to samo ja? Shy
Pretpostavljam da se odnose na istu stvar.

A inače, ranije sam čitala sve čega sam mogla da se dokopam - uglavnom su to bili oni koji su izlazili u nastavcima u Zabavniku: Modesti Blejz, Fantom, Asteriks (Love), Iznogud i naravno Hogar i Garfild. Big Grin Sad jedino čitam Popaja u Večernjim Novostima (super mi je preveden), i kupim tu i tamo ponekog Alana Forda, Dilana Doga - ali što reče Goku, skupo, bre...
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)