Bible Black Only - Hentai [zavrseno]
#1
Bible Black - Only

[Image: bible_black_only.jpg]


* Žanrovi:
Samo za odrasle! Wink, Horor, Supernatural

* Radnja:
Crna Biblija - Međutim, istražuje seksualne nezgode pomoćne ekipe iz epizoda glavne serije Crna Biblija. Mis Takaširo se seća svog demonskog zarobljavanja, Ito otkriva svoju sadističku stranu, a Saeki proganjaju njeni drugovi iz razreda.
Crna Biblija - Međutim, je serija zasebnih epizoda koje ne utiču na nastavak glavne serije Crna Biblija.

* Studio
Milky

* Godina:
2005

* Broj epizoda:
2 (zvanično)
(ja sam nabavio dve kao jednu)

* Trajanje epizoda/veličina:
55:09/699MB

* Engleski prevod by:
[TS]/Soft sub(.mkv)

* Info preuzet i preveden sa:
http://www.animenewsnetwork.com

* Direct download:
http://hentaifromhell.thumblogger.com/
(ovde ima svačega, od serija(20+ kom.), preko klipova i stripova do igrica) Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Hm...da ima vishe epizoda, moj drug je sve skinuo...kada mi je pokazao....well i've been marked for life...treba biti sadista ako hocete da napravite neshto tako...ozbiljno.
Reply
#3
pa to jeste... mozda sam malo preterao ovoga puta Smile
Ali igrao sam igricu i jebiga Big Grin

ali ovo su sve epizode u ovoj OVA. ima ih jos par-nepar Smile

I pritom ima malo teksta Toungue i vec sam je preveo samo treba da odgledam i sredim sta se srediti treba Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
JA sam mislio celu seriju da prevodim Bible Blacka, ai kada je ribi iz djane iskocio paja, e onda sam ga samo mirno spalio na hard disku.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#5
Ne znam, ja tako neshto ne bi prevodio...ozbiljno...za ovakve stvari ne treba prevod, dosta da covek odgleda 10 min jedne serije i sve mu je jasno...
Reply
#6
Ja sam jednom na nekom hrvatskom sajtu sa titlovima video prevod Severininog čuvenog "spota". Kad može to, može i ovo. Big Grin
Reply
#7
Sto se mene tice, kako odluci vecina ja se slazem Smile
U ovome cak i nema neke posebne radnje samo se pumpaju do iznemoglosti, ali kontam da u onom glavnom delu ima dosta teksta, posto i u igrici ima Big Grin

Nemojte samo da pomislite da se lozim na pipke i chicks with dicks Big Grin te delove obicno preletim Smile

Kako bilo, ja sam prevod odradio, i dodacu ga cim odradim jos nesto da ne bude samo to.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
Ma cim ti prevod bude gotov oma kaci!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#9
Severinin "spot" sa titlovima...hm....vazi, sada sam upravo izgubio volju za zivot XD, ae kaci taj prevod, mada meni nece trebati XD
Reply
#10
eto i to smo odradili Smile
uskoro ce doci i Trigan Smile a mozda naleti i zavrsetak .hacka Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)