Poll: Coolest Bankai?
This poll is closed.
Tensa Zangetsu
31.71%
13 31.71%
Ryuumon Houzukimaru
4.88%
2 4.88%
Jakuhou Raikouben
2.44%
1 2.44%
Senbonzakura Kageyoshi
29.27%
12 29.27%
Kokujo Tengen Myou
0%
0 0%
Enma Kourogi
2.44%
1 2.44%
Daiguren Hyourinmaru
12.20%
5 12.20%
Konjiki Ashisogi Jizou
9.76%
4 9.76%
Hihiou Zabimaru
7.32%
3 7.32%
Total 41 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Coolest bankai?
#41
meni je tensa zangetsu najaci samo napreduje sad je ichigo dobio novu verzuju svog bankaja XD
[Image: seikonnoqwasersigbywing.png]
Reply
#42
Ali kako Zaraki's zanpakuto moze biti u shikai form kada mu ne zna ime??? Zar nije potrebno da mu prvo nauci ime. Koliko se secam kada se borio sa Ichigom, Zangetsu mu je rekao da Keni-chan ne cuje svoj zanpakuto??!!!!
[Image: psv9.jpg]
Reply
#43
(2010-08-21, 22:49)Rinnegan Wrote: Ali kako Zaraki's zanpakuto moze biti u shikai form kada mu ne zna ime??? Zar nije potrebno da mu prvo nauci ime. Koliko se secam kada se borio sa Ichigom, Zangetsu mu je rekao da Keni-chan ne cuje svoj zanpakuto??!!!!

Ichigov mač je u shikaiu celo vreme isto kao i Kenpachiu Smile to je neko stanje koje je kod njih, zaboravio sam kako se zove i da li ima neko posebno ime
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#44
pa al slažem se sa rinneganom, ne znam baš, ichigo zna ime svojeg zampaktou-a i zato mu i je u shikai-ju stalno, al kako zarakijev može bit u shikai-ju kad ni ne zna kako mu se mač zove. dajte mi di to u mangi piše i onda vjerujem
Reply
#45
Kenpachijev mac nije u pravoj Shikai formi. Naime, on je nabio svoju spritualnu energiju u mac, pa zato je mac u nekoj "probudjenoj" formi. Ali nije kompletna, sa obzirom da Ken ne moze koristiti svoj Zanpakuto duh uopste.
[Image: 2.png]
Reply
#46
Drugim recima Kenn-chan je zver i bez shikai-a ili bankai-a Big Grin
[Image: psv9.jpg]
Reply
#47
Senbonzakura : Kageyoshi - Jednostavo precool izgleda.
[Image: 2hfmetv.png]
What you lookin' at (step yo game up!)
What you waitin' for (step yo game up!)

Reply
#48
(2010-09-18, 12:24)DGaara Wrote: Senbonzakura : Kageyoshi - Jednostavo precool izgleda.

takodjer
[Image: jim98w.jpg]
Tnx.DGaara
Reply
#49
Avatar govori vise nego sto bih ja napisao..
[Image: 33z5xsi.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)