Sajam knjiga....
(2010-11-01, 16:34)Perin Wrote: Ja sam, u najmanju ruku, mogao još ovoliko poneti i kupiti knjiga, ali nestadoše pare XD Inače, video sam te Amaterasu, kada si prolazila galerijom prve hale sa starcima, ali nisam se hteo javiti...jer si bila sa starcima XD

Bila sam samo sa caletom.
Mogao si opusteno da se javis, znaju moji da je ekipa sa foruma "malo" starija od mene XD

Reply
Je l' bio neko na ovogodisnjem? Big Grin

Ja uzeo neku kompilaciju Serloka Holmsa za ~800 kinti, ~1400 strana, na engleskom, i neku knjizicu sa japanskim poslovicama (400din).

Imali su par volumea Svemirske brace na japanskom standu. Malo je falilo da ih zdipim, kad vec nece da ih prodaju XD
[Image: kmRblG0l.jpg]
Reply
Bio ja, ali nisam uzeo ništa japan related. XD
Reply
(2014-11-02, 21:03)Knez Milos Wrote: Ja uzeo neku kompilaciju Serloka Holmsa za ~800 kinti, ~1400 strana, na engleskom

Ta izdanja su neke od retkih knjiga koje ne kupujem samo kada su na snizenju. Cak i bez popusta su jeftine za sta nude. Mozes razne klasike kupiti za nekih 350din, dok bi te domace izdanje kostalo 1000+din.

Ja na kraju kupio Asimov box sa Zaduzbinom i Ciklusom robota (1000din po boksu, 50% je popust bio, 6 knjiga ukupno), Ja sam legenda (200din), Rat svetova (200din), Shutter Island (300din) i tri volumea One Piece-a posto su 190din bili.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
Bio ...pogledao sve, ali mali izbor mangi ..samo One Piece, NAruto ..Steta sto neko ne donese mange na engleskom Big Grin ..Ali dobrih knjiga uvek ima Big Grin
Reply
Imaš u sakurabani da kupiš neke mange na engleskom, mislim da mogu i da naruče ako te zanima baš nešto određeno.
Reply
Pa razmisljao sam ..posto to planiram da krenem da citam ..da narucim Pluto mangu .
Reply
Imas je celu na Bookdepository. Izadje te 8 vol. ukupno 75.9 eura ( trenutno, jer su neki na popustu ). Shipping je besplatan tako da je to ta cena.

http://www.bookdepository.com/search?sea...=Find+book
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)