Narucivanje AO majica ;)
#21
(2009-11-06, 14:29)Pegla Wrote:
(2009-11-06, 11:25)Amaterasu Wrote: Ja sam vec bila narucivala majice preko vizoishop-a. Stamapa na belim majicama im je bila fantasticna, a na crvenim mi se bas i nije svidelo kako ispadaju bela slova, nekako su providna Sad

Uzela si isti motiv na dve razlicite majice?

Ja imam i crne i bele i crvenu i na svima je OK sve.

Nisam. Ali kada sam uzela 2 crvene majice na njima su slova ispala malo providno (na nekim mestima na slovima se primecuje crvena sa majice). Slova su na jednoj bela, a na drugoj zuto-zelena.

Reply
#22
mozda to sto si uzela ima sitna ili pak tanka slova pa je ispalo bedno Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#23
samo da se pohvalim napravio sam ja 3 majice na ovom sajtu Big Grin pa kupite ako ocete Big Grin (one piece fanovi) sry za spam*
http://www.vizioshop.com/majice/Stelle
[Image: Like_Student__Like_Master_by_colorxmexeden.jpg] Words Lie. Your Face Doesn't
Reply
#24
Bacite pogled na prvi post, slucajno smo odlucili da majice mnogo gotivnije izgledaju kada su slicice u boji i sto je najbolje, to ne utice na cenu Wink

da se ne lazemo, ja sam u opasnoj dilemi, uzeti belu ili crnu majicu posto obe deluju opasno dobro XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#25
Da, ono u boji je definitivno perverzion, crna majica definitivno za mene.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#26
Odlično izgleda. Uzeću 2 još ću da se odlučim koje.
Ako uzmem 2 majce 3. se dobija na poklon zar ne? XD
Reply
#27
ne ne, nego ako kupis 3 ne placas postarinu..
[Image: Like_Student__Like_Master_by_colorxmexeden.jpg] Words Lie. Your Face Doesn't
Reply
#28
Svidjami se crna i bela, Ali nemam sad love Sad ((((
[Image: zabavamilivojevic.jpg]
Reply
#29
(2009-11-07, 15:42)Kaname-sama Wrote: ne ne, nego ako kupis 3 ne placas postarinu..

Mozda i to uspemo da postignemo!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#30
ja cu da uzmem tri majice, ako uspem da navatam trecu osobu da mi da dimenzije Toungue , ali hocu moje majice na ruke Toungue
[Image: plrin_3.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)