Gundam...
#1
Ne znam koliki ste ljubitelji ovoga serijala koji se crta jos od 80 godine, ali voleo bih da mi napisete svoje komentare koji su vam serijali bili najbolji, a koji najlosiji?

Mogu samo da kazem da je Gundam Wing apsolutni zakon. Sa druge strane Gundam G, ako se ne varam to mu je naziv je nesto najlosje sto sam video iz tog serijala.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#2
GoKu Wrote:Ne znam koliki ste ljubitelji ovoga serijala koji se crta jos od 80 godine, ali voleo bih da mi napisete svoje komentare koji su vam serijali bili najbolji, a koji najlosiji?

Mogu samo da kazem da je Gundam Wing apsolutni zakon. Sa druge strane Gundam G, ako se ne varam to mu je naziv je nesto najlosje sto sam video iz tog serijala.
Listam ti ja tako thread-ove i naletin na ovaj..Jedna od mojih omiljenih anime
i kako da ne kazem nesto o ovome.
Odgledao sam gundam wing,gundam SEED i Destiny,kao i Gundam Seed C.E.73 Stargazer i gundam 00 koji se jos snima.E sad meni se nije toliko svideo Wing koliko SEED i Destiny koje sam odgledao za tri dana (100 ep)
to je nesto najbolje sto sam odgledao.Planiram da odgledam jos jednom ali polako jer je stvarno dobro,,...preporucujem svima ovo da gledaju.
Omiljeni lik mi je bio naravno Kira Yamato i Flley -devojka is Seed-a koju do kraja nisam provalio kakve su joj namere
Reply
#3
Ja sam gledao Gundam Wing (davno) a i Seed (koji je svojevremeno bio prikazivan na Tele5).

Legendarno stvarno.Jeino sto se moze u MECHA zanru porediti s njim je Neon Genesis Evangelion
[Image: hardug2.png]
Reply
#4
Ichigo Kurosaki Wrote:E sad meni se nije toliko svideo Wing koliko SEED i Destiny koje sam odgledao za tri dana (100 ep)

Ovo isto vazi i za mene Big Grin SEED mi je omiljeni anime obrnuo sam ga 3 puta i jos cu cetvrti kad krenem malo ozbiljnije da radim titlove. Gundam 00 skidam ali nemam nameru da ga gledam dok neskupim barem 20 ep. Kakvi su Stargazer i Astray za SEED, vredi skidati? Imam brdo Gundam serijala ali nema se vremena...Sad
Pogledao sam prvih par ep Neon Genesis Evangelion i nije lose ali me nije uvukuao da moram odma da ga pogledam, pa kad bude vremena....
Reply
#5
alex83 Wrote:
Ichigo Kurosaki Wrote:E sad meni se nije toliko svideo Wing koliko SEED i Destiny koje sam odgledao za tri dana (100 ep)

Ovo isto vazi i za mene Big Grin SEED mi je omiljeni anime obrnuo sam ga 3 puta i jos cu cetvrti kad krenem malo ozbiljnije da radim titlove. Gundam 00 skidam ali nemam nameru da ga gledam dok neskupim barem 20 ep. Kakvi su Stargazer i Astray za SEED, vredi skidati? Imam brdo Gundam serijala ali nema se vremena...Sad
Pogledao sam prvih par ep Neon Genesis Evangelion i nije lose ali me nije uvukuao da moram odma da ga pogledam, pa kad bude vremena....

Stargazer...to su sporedne price Seeda nije nesto ovo sto sam gledao samo tri ep.
Reply
#6
Najbolji mi je Gundam Wing... a i iskreno ne mogu reći koji mi je najgori jer ih nisam ni gledao... Ustvari gledao sam onaj koji je bio poslije Wing- a, ali čini mi se da sam zaboravio kako se zove. Big Grin
Reply
#7
Ja sam pored Seedova i Wingova gledao i Gundam G...s..nje tesko, Wing je stvarno majstorski odradjen i prica i crtez i sve!!!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#8
Do sada sam odgledao Gundam SEED i anime je vrh skroz me je odusevio, kao sto je neko vec naveo i ja imam u planu da pocnem ispocetka da ga gledam ali svaki dan po malo Big Grin

Gundam SEED Destiny isto nije los, mada ne svidja mi se sto je Kira stavljen u drugi plan tokom veceg dela serijala, isto ga vredi pogledati...

Gundam Wing uskoro treba da dobijem pa cu onda moci da dam zakljucak da li je bolji SEED ili Wing, ali i ovako ih je dosta tesko uporediti posto su u pitanju 2 razlicite skole crtanja....mada za sad mi je SEED neprevazidjen i tesko da ce moci nesto slicno ponovo tako da me odusevi Smile

Stargazer I Astray sam isto odgledao sem dobre animacije nista drugo nema sta da kazem....


I da posto najvise volim da gledam anime sa engleskim dubovima, SEED sam uspeo nekako da nabavim na engleskom ali Destiny imam velike probleme da nadjem pa ako ima neko sa engleskim dubom voljan sam za razmenu ili da barem znam gde da skinem ( na torentima fali trecina epizoda a torente slabo koristim ) ?

PS- ovo isto vazi i za Wing Big Grin Bolje da ga nadjem na engleskom nega na japanskom Smile
[Image: ruforumvh6.jpg]
Reply
#9
Točno... meni se kod Wing- a najviše svidjela odrađena priča za njega... Onaj početak i priča koja nastavlja s onim dečkom koji je ostvario svoj san i postao vozač Gundam- a... E sada... Ne bi mi smetalo da to još pokoji put odgledam. Big Grin
Reply
#10
Antropos Wrote:Do sada sam odgledao Gundam SEED i anime je vrh skroz me je odusevio, kao sto je neko vec naveo i ja imam u planu da pocnem ispocetka da ga gledam ali svaki dan po malo Big Grin

Gundam SEED Destiny isto nije los, mada ne svidja mi se sto je Kira stavljen u drugi plan tokom veceg dela serijala, isto ga vredi pogledati...
Da pocetak Destiny-ja mi je bio los zbog Kire ali zato kraj je odlican kad je odlucio ponovo da se bori i kad je dobio pred kraj novog Gundama Strike Freedom
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)